Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha utálom a bátyám...

Mit tegyek ha utálom a bátyám barátnőjét?

Figyelt kérdés
Igazából az unoka bátyám de meghaltak a nagybácsimék így velünk él.Olyan a számomra mint egy báty mivel együtt nőttünk fel.Régebben sokat beszélgettünk meg hülyéskedtünk , de egy ideje elkezdett hanyagolni.Egy ideig nem mertem konkrétan rákérdezni,mert féltem ,hogy velem van baja.De múlt hónapban rászántam magam és rákérdeztem.Ő pedig megnyugtatott,hogy nem utál csak barátnője van.A csajt ki nem állhatom.Amikor nálunk van én inkább elmegyek otthonról.A házunkban pedig teljesen otthonérzi magát.Múlt hétvégén nálunk aludt.Egy darabig kibírtam de utána kénytelen voltam a legjobb barátnőmékhez menni aludni.A szüleim is utálják mert rossz hatással van az unokabátyámra.Mit csináljak,hogy eltünjön az életemből? 16L

2013. okt. 29. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Semmi jogod beleszólni az unokabátyád párkapcsolati életébe. Ha nem tetszik a dolog, akkor lépj le, de hogy jössz ahhoz, hogy elüldözd a csajt, holott nem is hozzád megy.
2013. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

ilyen húgtól mentsen meg az élet :D

ne feledd, ha majd neked lesz barátod, akinek szintén lesz egy húga, és ne adj Isten, veled is így fog bánni, akkor az neked hogy esne?

nincs semmi közöd ahhoz, hogy az unkotesód mikor kivel van, ha neki úgy jó, akkor legyenek boldogok, ha meg nem, akkor majd úgy is szakítanak

2013. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Féltékeny vagy, hogy a bátyuskának nem te vagy a szeme fénye?
2013. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld elfogadni, hogy bátyád szereti a lányt. Egyébként beszéltél már a lánnyal? Vagy csak 16 éves vagy és simán rámondod, hogy utálod, mert bátyáddal van?
2013. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Nőj fel és ne viselkedj úgy, mint egy hisztis kisbaba! Elhiszem, hogy hiányzik az unokatesód figyelme, de az az élet rendje, hogy az embereknek előbb-utóbb barátnőjük, barátjuk, sőt, később talán feleségük, férjük, saját családjuk lesz. Az unokatesód nem veled fogja leélni az életét és nem is szólhatsz bele abba, kit választ. Esetleg elmondhatod neki a véleményed, de semmi több.

Azt hiszem, te bármelyik lányt utálnád, ha az unokatesód barátnője lenne, mert egyszerűen féltékeny kis liba vagy.


Amit tudok tanácsolni: beszélj az unokatesóddal, hogy hiányzik a társasága, néha szervezzetek együtt valami programot. Akkor talán vissza tudsz kicsit venni a féltékenységből.

2013. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

Nem a te barátnőd, beleszólhatsz, hogy kivel vagy mivel jár, de nincs jogod megmondani neki, hogy ki mit tegyen.

Ha ki nem állhatod, akkor mond meg az unokabátyádnak. Szerintem megérti és biztos fog csinálni valamit ez ügyben. Például nem jön többet hozzátok, vagy ritkábban, vagy nem tudom.


u.i.: Kb. 5 percig gondokoztam azon, hogy ezt írom: "B+! Akkor biztos kerülni fog... egy darabig... aztán jöhet a gyerektartás..."

De időben moderáltam magam :D

2013. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
Megint én, nem fejeztem be az előbb :) Aztán elolvastam, hogy 16L :D
2013. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Azt szeretnéd ha inkább veled járna? Nem értem mi a bajod.
2013. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordított a helyzet: a bátyám utálja a mostani barátomat,de miután tönkre tett az utálatával 2 kapcsolatomat,azóta LESZAROM mit mond.. :)

Ja és ha azt akarod,hogy ne utáljon meg örökre a bátyád akkor ne foglalkozz a magánéletével amibe amúgy sincs beleszólásod..22L

2013. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
12%
én meg értelek téged. a leírtak alapján ettől a csajtól falra lehet mászni. hát nem tudom mit csinálj ha ennyire utálod nyomozz utána mikor mit csinál és ha valami olyat tesz ami miatt a bátyád szakítana vele buktasd le :D:D
2013. okt. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!