Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok olyan, mint...

Miért nem vagyok olyan, mint a többi fiatal?

Figyelt kérdés
24 vagyok, és nem voltam kamaszon lázadó, nem voltak sosem barátaim, még barátnőm se, szűz vagyok én nem mondanám hogy kimaradtam mert a kimarad az ha valami kötelező jellegű csak nem értem hogy miért vagyok más miért nem vágyok ezekre
2019. jan. 9. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy más, mindenki azt hiszi, hogy más, mint a többiek, de ez nem igaz. Meglepődnél, ha tudnád, hányan vannak ezzel még ugyanígy. Csak azért, mert a te környezetedben éppen nem tudsz hozzád hasonlóról, még nem leszel egyedülálló a világban. Elég csak ezen az oldalon szétnézned, és láthatod, nem vagy egyedül.
2019. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te ilyennek születtél, vagy ilyennek neveltettél, és gondolom nem voltál kitartó. Mégha meg is akartál változni, feladtad. Gondolom ezért.
2019. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 he84 ***** válasza:
Így van, sokan mások is vannak ezzel így, de ez nem azt jelenti, hogy nagyon más lennél, vagy hogy rosszabb lennél. Inkább örülj neki, hogy nem vagy olyan túl bulizós, meg hasonló, mint a mai kamaszok többsége. Nem kell mindennel sietni, ez nem verseny.
2019. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!