Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni irigység ellen?

Mit lehet tenni irigység ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos sokszor irigy vagyok, főleg ha olyan emberről van szó akit nem szeretek.

Pl. Egy videót néztem, ahol az illető mutogatta milyen eszközei vannak amelyeket tölteni szokott (Iphone, Macbook, Ipad, Apple watch, Apple billentyűzet) na én erre rögtön irigy lettem, hogy hogyan lehet neki ennyi ilyen terméke, és hogy én is nagyon szeretnék.

Aztán azokra is irigy vagyok akik havonta eltudnak járni ilyen olyan helyre szépülni.

Vagy pl egy volt oszt.társam akit nagyon nem szerettem, egy olyan márkájú autót vett, ami nekem nagy kedvencem.


2019. jan. 14. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Egészségedre!
2019. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehèz kűzdeni.

Nekem tudod mi segìt.

Nem nezek tvt...komolyan ezidő alatt,mintha lecsillapodna az irigysegem.

Jòt tesz a leleknek a "csend"

S láss csodat kimegyek az utcára s nem irigykedem.

(Persze nekem mas gondjaim vannak)

Sok sikert!

2019. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem másokhoz kell magad méregetni és nem leszel irigy.


Én már eljutottam olyan szintre, hogy pénzem is lenne megvenni ezeket a kacatokat, de nem érdekel. Nem ettől leszek valaki vagy jobb ember, mert ilyen-olyan márkák vannak rajtam. Kit érdekel! Kicsinyes és felszínes! Ha tényleg olyan fontos, hogy nem tudsz nélküle létezni, akkor pedig küzdj meg érte, dolgozz azon, hogy megvehesd. Erre fordíts energiát, ne mások holmijainak nézegetésére.

2019. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!