Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nőként,...

Miért van az, hogy nőként, utálom a nőket és abszolút antifeminista vagyok?

Figyelt kérdés
És nem, nem látok bennük vetélytársat meg semmi ilyesmi, csak nem tudom elviselni a gondolkodásukat. Persze nyilván vannak kivételek, nem arról van szó.

2018. máj. 1. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerinted nekünk kéne ezt tudni? :D
2018. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Én is ilyen vagyok nincs is barátnőm. Az itteni nők gondolkozásától is rosszul vagyok ritkán is használom ezt az oldalt pont emiatt.

23L

2018. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Majd kinövöd.
2018. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, miért, de tök jó, hogy vannak ilyenek is. :)
2018. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Én is ilyen vagyok, azt hittem,csak én érzek igy :0
2018. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Ezzel én is így vagyok. Nincsen egy barátnőm se, fiúkkal/ férfiakkal sokkal jobban kijövök. Bár szerintem ez azért is lehet, mert édesapám nevelt és 1 idősebb fiú testvérem van és ezért akaratlanul is állandóan fiúk vettek körül, akikkel fiús dolgokat csináltunk. Amikor oviba kerültem, akkor is a fiúk társaságát kerestem és nem a sarokba mentem a lányokkal babázni. Valahogy a gondolkodásom, a stílusom is sokkal inkább fiúsabb. Nem szeretek divatosan öltözködni, csak farmer és póló a ruhatáram, nem sminkelek, nem szeretek ékszereket hordani, nem járok körmöshöz és hobbik terén is inkább férfiak által dominált közegekben mozgok, szóval még csak hobbik álltal sem kerülök női társaságba, vagy csak nagyon ritkán.


Gyerekkoromtól ez így rögzült belém és egyszerűen számomra idegen a női gondolkodás. Férjnél vagyok, és a férjem is mondta már, hogy sokkal inkább hasonlítok belsőleg egy férfira, mint egy nőre.

23/N

2018. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanígy érzek, a lányokat/nőket teljesen semmibe veszem, sokszor lenézem. Lányként (18) sosem jöttem ki lányokkal és nem is tudnék úgy bízni valakiben. Én is azt hittem, ez csak az én rossz tulajdonságom.
2018. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Erről olvastam valamikor egy cikket; a lényege az volt, hogy különböző társadalmi/neveltetési behatások alapján egyes nők ezerszer kritikusabbak egymással, mint a férfiakkal. A férfi az alap, ő az "ember" a nő, meg "csak egy nő", így teljesen más kategóriába sorolja őket sokak agya. A legjobb szemléltetés erre az, hogy pl amikor egy férfi mond el neked egy viccet, akkor az a vicc fantasztikus, könnyesre röhögöd magad, viszont ha nő mondja ugyanazt a viccet ugyanolyan hangsúllyal, ugyanúgy gesztikulálva, akkor a vicc már nem is olyan vicces, hanem inkább erőltetett...

Ez sokaknál csak egy múló szeszély (pl a"nem vagyok olyan mint a többi lány" hópelyhecskék alsóban) de van, akinél ez élethosszig kitart sajnos.

2018. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Jó, hogy a feminácikat nem szereted, de hogy ezt az összes nőre ráfogd az kicsit eros
2018. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Tyű hát gratulálok! - Nem az embert nézitek hanem, hogy "nőből van" ...


Mi motivál ebben?


Különb vagy különc vagy? Jobb, okosabb, szebb?.....


-Kit érdekel? -Csak téged, titeket....

Saját magatok csapjátok be! -Mert minden nő ezt hiszi....

2018. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!