Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, ti elhagynátok a barátnő...

Fiúk, ti elhagynátok a barátnőtöket csak azért, mert szőrösebb az átlagnál?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 19:20
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
65%

dehogy is

számomra az jobban számít.mi van belül

2019. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
20%

Kinek mi tetszik. Én nem szeretem, ha a láb, hónalj, intim területek szőrösek (fazont kivéve), a karon oké, ha nem nagyon látványos. Csak egy nőt ismertem, aki nem szedte le ezeken a területeken, nem tetszett. Aztán összefutottunk megint, addigra már minden szükséges csupasz volt, meg is dicsértem érte.

Nekem is szőrtelen az intim terület, mert a nők sem szeretnek szőrt köpködni.

2019. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
54%
Ja, hogy a kérdező nőnemű ! Kedves kérdező, ha elmúltál 18 éves, akkor menj el egy endokrinológiai kivizsgálásra, mert a túlzott mértékben termelődő mellékvese hormonok is okozhatják és arra van orvosi megoldás.
2019. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Azt hiszem páran félreértették. Az intim területen, hónaljon, lábon és karon epilálok. De pl a hasam és a hátam is szőrös. Persze nem annyira mint pl egy férfinak, de eléggé sötét és csúnya. A hátamat csak nem tudom epilálni.
2019. jan. 22. 19:46
 15/43 anonim ***** válasza:
36%
Ez butaság. Ha belűl végre lenne egy lány aki oké és végre lenne egy barátnőm én biztos nem hagynám el SOHA ilyen hülyeség miatt. Szőrteleníteni lahat, bajuszt borotválni lehet, akkor meg?
2019. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
16%
Ott is lehet gyantáztatni.
2019. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
21%
Hidd el, lecsekkoljuk mi ezt már az ismerkedés korai szakaszában, ami "meglepetés" utána derülhet ki e téren, amiatt nem hagynám el.
2019. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 he84 ***** válasza:
88%
Hidd el kérdező, hogy előre félve túlreagálod. Vannak olyan férfiak is, akik a természetes nőket szeretik jobban, akik nem szőrtelenítenek itt-ott (például a hasam, fenekem nekem is), vagy sehol se. Attól még, hogy kivizsgálnának, nem lenne jobb, legfeljebb hormonokat kapnál, ami hosszútávon nem jó, a lézeres szedés meg drága és nem örökre szól. Én például laza kapcsolatban vagyok (a szexkapcsolat és komoly párkapcsolat között van, hasonló a barátság extrákkal viszonyhoz), van nekem is szőröm itt-ott nőként, nem szedem és mégis el vagyok fogadva, kissé meg be is jön az illetőnek, akivel a laza kapcsolatom van már jó ideje. Ez a szőrtelenítési mánia csak egy buta, szigorúan elvárásos divat évek óta, pedig egy divatnak pont hogy nem szabadna elvárásnak lennie. Ne hagyd magad, hogy kényszerből szedd mások miatt, sok nőt eléggé sajnálok, mert tudom, hogy sokan inkább kényszerből teszik. Pedig igenis vannak férfiak, akiknek teljesen oké. Ettől még lehetsz tiszta, ez nem ápolatlanság, mielőtt még ezzel jönne valaki, attól még lehet ugyanúgy mosni, nem attól lesz tiszta valaki, hogy csupasz-e, vagy szőrös, ez egy elég nagy butaság! Aki meg szőr köpködéssel jön kifogásként, az nem jól csinálja és a csiklóhoz is szőrt képel oda. A csikló és körnxéke a hüvely bejáratával együtt nem szőrös senkinek se, márpedig ott kell nyalni és nem a szőrös szeméremdombon. Aki ennek ellenére mégis szőrt köpköd néha, az valamit nagyon rosszul csinál, már elnézést.
2019. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 he84 ***** válasza:
A "képel oda"-t elírtam, az "képzel oda" akart lenni.
2019. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Van egy fiú, akivel alakulnak a dolgok, de félek, hogy meglátja és már nem fogok kelleni. Nem vagyok elég jó neki.
2019. jan. 22. 20:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!