Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, ti elhagynátok a barátnő...

Fiúk, ti elhagynátok a barátnőtöket csak azért, mert szőrösebb az átlagnál?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 19:20
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
De az a probléma hogy tényleg nagyon undorító a hasamon és a hátamon a szőr. Nem olyan mint átlagosságban. Nagyon sötét és csúnya.
2019. jan. 22. 20:03
 22/43 anonim ***** válasza:
17%
Hát a szőrös hátadat ne is mutogasd neki mert elfut .
2019. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
87%

Van itt mindenféle vélemény, de mivel itt elsősorban téged zavar a szőr, ezért simán leszedetném. Ha jobban érzed magad, a kisugárzásod is jobb lesz, azt csípjük.

Az viszont idegesítő, amikor egy nő nem szereti a testét és állandóan rejtegeti, szégyelli, úgy kell leimádkozni a ruhát róla. A saját tested szeretete az első lépés ahhoz, hogy szexinek érezd magad. Ha szexinek érzed magad, a férfiak is annak fognak tartani.

2019. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
De nincs hogy szőrtelenítsem a hátamat és a hasamat. Kozmetikushoz meg nem tudok járni havonta. Meg kellemetlen is lenne. Már majdnem mindenhol szőrtelenítek.
2019. jan. 22. 20:09
 25/43 anonim ***** válasza:
72%

Megértelek kérdező.... Én is szőrös vagyok mindenhol, mint amúgy minden ember, csak valakinek erősebb vagy feltűnőbb. Pl. nekem hiába csak pihés a mellkasom vagy hátam (ami teljesen normális), mivel sötétbarna a szőröm és hófehér a bőröm, ezért az is csúnya. Nincsen semmilyen hormonális betegségem vagy egyéb egészségügyi gondom, már voltam kivizsgáláson és makk egészséges vagyok...ilyen is van, csak mert amúgy az emberek 90%-a ilyenkor ezzel jön, hogy ez nem normális és biztosan valami rendellenesség...hát nem, nem feltétlenül. A másik pedig a szőrtelenítés. Két lábat legyantáztatni vagy otthon gyorsan leborotválni a hónaljadat stb. nem sok idő, nem sok pénz stb., de az egész testedet? Ki a francnak van erre ideje, energiája, pénze stb., hogy állandóan a kozmetikushoz rohangáljon és mindenhonnan leszedesse a szőrt, hogy egy szál se legyen rajta? Oké, én sem mondom, hogy a szőr esztétikus és vannak olyan területek pl. láb, hónalj, ahol ma már a higiénia vagy alap ápoltság, igényesség része az, hogy a nők szőrtelenítenek. Én nem is mondom, hogy szép, ha pl. szőrös a hátad vagy akármi. Ugyanakkor én is erős túlzásnak érzem azt, ahogyan ezt sokan kezelik.


Amúgy sajnos sokan ezt nem fogadják el, sokan elég csúnya megjegyzéseket tesznek és hasonlók. Én is nagyon tartottam ettől, elég komoly gátlásaim voltak miatta és nem volt egyszerű, de nekem szerencsém volt a párommal, mert őt ez abszolút nem zavarja. Szerintem ez tényleg azon múlik, hogy kiről van szó, mert nagyon egyénfüggő, hogy kinek mi a véleménye. Mindenesetre azt nem gondolnám, hogy egy potenciális jól működő kapcsolatot bárki is felrúgna emiatt, tehát ahol azért már vannak érzelmek is.

2019. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
76%
Ha szeretem és ő is engem akkor nem.
2019. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
93%

Én is ilyen vagyok, 2 naponta borotválom a lábaimat, az intim területeket, a hónaljat, a hasamnál azt a csíkot, ami férfiaknál lefut és a derekamat is. (egyébként én simán össze tudom kulcsolni a kezemet a hátam mögött, szóval végső kétségbeesésnél akár azt is leszedném, csak ott végre normális.)

Sajnos nekem olyan hófehér pocsék bőröm van, hogy heges maradtam az epilátortól, mert a bőrt is kitépte inkább.

PCOS-em van egyébként, nem örököltem.

És tudod mit? 5 éve van barátom, aki immár a vőlegényem... Soha nem merült fel közöttünk, hogy én vagyok jeti, pedig mikor összejöttünk, akkor nem derült ki a betegségem.

Ugyanígy sose utasított vissza emiatt férfi. Ha értelmes, akkor vagy nem fogja zavarni vagy ha zavarni fogja, akkor udvariasan fogja megmondani.

Nem úgy, mint az itteni kretének, akik gúnyolódnak és röhögnek.

2019. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező engem a szőrös láb és hónalj nagyon zavar. Nemiszervet pedig csupaszt vagy fazonra nyírtat jó nyalni. Ami a többi részt illeti, ha sötét a hajad akkor bizony előfordul, hogy vannak szőrösebb részek, de egy férfit szerintem vannak dolgok amik jobban izgatnak. :-) Ha valaki szeret, akkor nem ezért fog elhagyni téged. Szerintem túl sokat foglalkozol a dologgal. :-)

Óóó és gondolom férfiak véleményére voltál kíváncsi nem pedig 18 éves takony hülyegyerekekére. ;-)


29F

2019. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
87%
Aki elhagyna emiatt az szerintem had menjen...Probald elfogadni igy vagy tenni ellene de nincs miert idegeskedned
2019. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jan. 22. 21:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!