Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, ti elhagynátok a barátnő...

Fiúk, ti elhagynátok a barátnőtöket csak azért, mert szőrösebb az átlagnál?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 19:20
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
82%
Én elfogadom, hogy van, akit zavar a szőr, de a férfiak miért nem fogadják el, ha engem is zavar? Ugyanazt az undort érezzük a szőr láttán.
2019. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
69%
De ez butaság! Ugyan úgy szerethetőek vagytok, ne szórakozzatok már. én szarnék rá, csak legyen aki szeret. Szőrteleníteni még mindig lehet!
2019. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 he84 ***** válasza:
46%
Azóta kiegészítve ismét válaszolok egyebeket is. Egyszerűen ne tekintsd undorítónak a szőrt a hasadon, meg a hátadon se kérdező, mert alapból nem az, hanem fogadd el magad így. Csak hát ez a fura divat, a média ezt nyomja sokakba sajnos. A szőr is a testünk része, fogadd el. Én a helydben nem szenvednék kényszerből mások miatt a szőrtelenítáéssel sehol se, na de te tudod. Ha valóban kedvel téged mint embert az a férfi és ha szerelmes beléd, ha normális és komoly, akkor semmi baja nem lesz a szőröddel sehol se. Mint már mondtam, nekem a laza kapcsolatban a férfi, akivel vagyok már jó ideje, teljesen elfogad engem szőrösen, pedig az én hasamon is van szőr, nem is olyan kevés, ráadásul sötétbarna. Eleinte én is zavarba jöttem, szégyelltem előtte, hogy vajon zavarja-e és képzeld, hogy nem zavarta sose. Nem megjátszós típus, nem álszent (mielőtt még esetleg bárki ezzel jönne és nem vagyok az én se), ő is sokszor teljesen őszinte hozzám hasonlóan mindenben. Ha bármelyikünket bármi zavarja, azt el szoktuk mondani, meg szoktuk beszélni. Majd láttam rajta együttlétek közben már többször is, hogy valóban nem zavarja, néha még puszilta arrafelé is. Szerencsére ő nem egy divatmániás, nem kényes, mint ahogy egyesek. Én anno amikor összejöttem azzal a férfival, akivel azóta is tart a laza kapcsolatom, még az ismerkedésünk, beszélgetésünk elején közöltem vele, hogy én nem szedem sehol se, elmondtam neki hozzá azt is, hogy miért nem szedem, megértette és már akkor is teljesen elfogadta. Bár utólag egyszer később rákérdeztem, hogy nem zavarja-e biztosan, azt mondta biztosan nem. Majd aztán az együttlétek alatt is sokszor láttam rajta, hogy egyéb szőr és semmilyen szőr nem zavarja ténylegesen. Sőt, egy kicsit néha pluszba be is indítja. Szóval kérdező, ne izgulj emiatt, ne görcsölj rá, állj hozzá másképp jobban, fogadd el magad így és meglátod, hogyha valóban számítasz neki és rendes, normális ember a barátod, akkor emiatt nem fog se bántani, se elhagyni.
2019. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
75%
Nem hagynám el,sőt nekem kifejezetten bejön,mivel volt ilyen barátnőm így van tapasztalatom.Miután látta, hogy engem nem zavar, ő is sokkal felszabadultabb lett.
2019. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas, ahogy nem tudjátok elfogadni, hogy mások nem szeretik a szőrt. Sajnállak titeket és a párotokat is (ha van ugye).
2019. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 he84 ***** válasza:
57%
Ne haragudj 35-ös válaszoló, de inkább az a szánalmas, hogy emiatt az ostoba, elvárásos szőrszedési divat miatt (pedig semmilyen divatnak nem szabadna se kötelezőnek, se kényszernek lennie, márpedig a legtöbb nőnek kényszeres) manapság többen kényeskedve nem fogadják el a nőket természetes formában veled egíyütt láthatóan. A szőrünk is a testünk része. Még jó, hogy nem olyan divat van, hogy le kéne vágni a kis ujjunkat és aki nem, az elítélendő. Nagyjából ilyen butaság a szőrtelenítés, vagy hogy mindenki nyírja kopaszra a fejét, ne legyen haja, mert akinek van, az rossz stb. Na meg nagyon nem fair, hogy bezzeg a férfiakon okésabb a szőr, de a nőn meg rossz. Mindkét nemű emberen ugyanaz a szőr, ezt kéne végre mindenkinek megérteni és nem kényeskedni, nem kényszeríteni a nőket a szedésre, különben ilyenek miatt hátrányt szenvednek. Azért nehezen elfogadható, hogyha valaki nem szereti a szőrt, mert kényes, felszínes és ezzel sajnos kényszeríti a másikat arra, hogy szedje a szőrét, vagy nem lehet vele. Ez feltételszabás, de inkább zsarolás.
2019. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
24%

Túl sok a duma, annyit írtam, hogy nem vagytok képesek elfogadni, ha valaki a szőrtelen nőket szereti. Erre te ideírsz egy litániát, milyen rossz is az. Le.Sza.Rom.

Jogom van a szőrtelenséget kedvelni, másnak meg a szőrösséget. A szőrügyi tanulmányaidat hagyd meg a haverjaidnak.

2019. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 he84 ***** válasza:
100%
Nem érdekel, ha sok, sajnálom, így sikerült. Te kezdtél el leszólni másokat, így ne csodálkozz, ha kapsz rá választ. Elmondtam miért gond ez, sajnálom ha nem fogod fel és/vagy ha nem érdekel. Mindenesetre kényes és divatmániás is vagy, ez tuti. Ha nem lenne ez ennyire szigorúan elvárásos divat, akkor a legtöbben nem szednék és még többen elfogadnák, nem lenne bajuk a szőrrel.
2019. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
naná.
2019. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akinek sokáig szintén erős volt a szőrzete, aztán valahogy elkerült egy normális nőgyógyászhoz, aki felírta számára a megfelelő fogamzásgátlót. Most már nem extrán szőrös, normalizálódott a helyzet.
2019. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!