Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti elhagynátok ezért a barátnő...

Ti elhagynátok ezért a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Rendszeresen járok ellenőrzésre fogorvoshoz, mindig megmondják, ha baj van. Legutóbb, mikor mentem, minden rendben volt. Egyik napról a másikra azonban minden előzmény nélkül (nem látszik rajta romlás, sose fájt korábban) begyulladt az első fogam és feldagadt az arcom.

Ilyen esetekben nem tudnak mást tenni, csak kihúzni a fogat.

Nem akarok elöl fogatlan lenni, félek a barátom is végleg kiábrándulna. Mert ugye a pótlás hónapokba telhet.


Ti elhagynátok ezért a barátnőtöket?


2015. márc. 31. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy nincsenek olyan idióták,akik emiatt elhagynák a barátnőjüket. :O
2015. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas lennék, ha ilyenért elhagynám.
2015. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy hülyeség lenne emiatt elhagyni, úgy is pótolni fogják.


De még nagyobb baj az, hogy emiatt attól izgulsz h elhagyhat.

2015. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ínysorvadás is betegség,elég baj ha ilyen betegség miatt elhagyna bárki is,nem is az ember hibája,virúsos betegség
2015. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hagynálak el,de betömnèm rágóval.
2015. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy igazi bunkó ha ilyenért elhagyna. Én nem hagynálak el ilyenért.
2015. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezért nem kéne elhagynia, ha meg igen, az meg őt minősíti. De el nem tudom képzelni, hogy emiatt másként látna és kiábrándulna belőled.

Miből gondolod, hogy így tenne, lehet csak az egod erősíti fel benned ezt a tévképzetet, ne hagyd, hogy ilyen gondolataid legyenek, ha nem ilyennek ismerted meg barátod.


N

2015. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam kitört a fogam amikor beleharaptam az almába,szóval elég kellemetlen volt ,de szebb lett mint új korában.
2015. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!