Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megbánta valaki a tudatos...

Megbánta valaki a tudatos gyermektelenséget?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy soha nem fog megváltozni a kialakult véleményünk a párommal a gyerekvállalásról. Most nagyon jó minden, de néha mégis előjön az a gondolat, hogy “ mi van ha később megbánom”? Nyilván ez édeskevés ahhoz, hogy meggondoljam magam. Nem kételkedem a döntésünkben, de nem látom a jövőt sem.

2019. jan. 23. 14:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
88%
Én pasiként írom, hogy fiatalabb koromban szerettem volna, de most egyre jobban úgy látom jobban jártam hogy nem lett, teljes életet élek így is, más dolgokban találom meg a boldogságot
2019. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
93%

(Bár egy kicsit régi kérdés.)


Nos én nem. 1. Látom azt hogy a munkatársaim ezzel mennyit szívnak.

2. Így a munkát leszámítva minden időm és energiám az enyém.

Nem kell sz..pjak azzal hogy hazajöttem munkából akkor még gyereknevelés meg lefoglalták előlem a zuhanyzót vagy nem hagynak aludni.


Van pl 4 gyerekes kolléganőm aki teljesen idegbeteg.

Ötletem sincs mit lehet ezen irigyelni.

2020. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként azt még elfelejtettem említeni hogy én azt vettem észre hogy valahányszor az emberek valami érvekkel nem alátámasztható dolgot kívánnak neked eladni úgymond.

Akkor mindig ilyen üres ostoba érvtelen dolgokkal jönnek hogy pl

Nem tudod hogy mit hagysz ki.

Ja de, bocs az összes gyerekes munkatársam idegbeteg és csóró.


Meg hogy ez a legcsodálatosabb dolog az életben.

Én 3X aláhúznám azt hogy szerinted.


Egyébként ez még így önmagában el is viselhető lenne, mer nem kell meghallani ha nem nyomnák rá a nyakadra időközönként állandóan.


Én a magam részéről értelmesebb dolognak tartom azt hogy drága elektronikai eszközöket vásárolók. Valahol vicces belegondolni hogy csak az LG GSL760PZXV-m többe kerül mint az az összeg amit gyerekesék évente magukra költhetnek. Sebaj :D Neki ott van a "legnagyobb öröm az életben".


Előző.

2020. nov. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. én pl. csóró vagyok gyerek nélkül is. Minek ezt tovább rontani?
2020. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
89%
Mi is úgy döntöttünk a férjemmel, hogy nem vállalunk gyereket. Sok-sok beszélgetés után, számba véve a lehetőségeinket, a félelmeinket és rengeteg más szempontot, erre a döntésre jutottunk. Mindketten el tudjuk képzelni az életünket gyerek nélkül is. Én sokkal jobban félek attól, hogy idő előtt elveszítjük egymást pl. betegség miatt, néha ezen kattogok. Nagyon szeretem őt és ő is engem, de nem érezzük azt, hogy csak gyerekkel lehet teljes az életünk. Mi nem vállaljuk és emellett kitartunk.
2020. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
90%
Bennem egy pillanatig sem merült fel, hogy megbánnám, nem is értem ezt.
2021. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

23, párszázezres hűtővel villogsz, és munkába jársz. El kell keserítselek, te is csóró vagy.

Amelyik férfi úgy vesz feleségül egy nőt, hogy az nem szül neki gyereket, az egy lúzer, béta simp.

Az meg mindent elárul, hogy a sok 4gyh4l0tt nem tud hasznosként értékelni olyan választ, ami nem egyezik a véleményével XD barm0k :DDDD

2023. okt. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
92%

27

"Amelyik férfi úgy vesz feleségül egy nőt, hogy az nem szül neki gyereket, az egy lúzer, béta simp."

Amelyik férfi szaporodáshoz köti a kapcsolatot, na az nem más, mint egy csimpánz az őserdőből... persze van alfacsimpánz is, amelyik visítozva ugrál :D szőrös is vagy-é komám?

2023. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
38%

"párszázezres hűtővel villogsz," meg van 1 milliós tv-m is, meg 2 éve már Frauenfeld-ben lakom.


Na cső. 23.

2023. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
100%

47 leszek, soha nem akartam gyereket, és nem bántam meg.

De inkább ezt bánja valaki, semmint belemegy mondjuk családi nyomásra, és utána bánkódik.

2023. okt. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!