Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges, hogy még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy még mindig valakinek 20 éves korára sem hiányzik lány lététe, hogy párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm/ volt legjobb barátnőm aki azt állítja ő nem akar kapcsoltot, ő még sosem volt szerelmes. Akárhányszor fiúk közelednek hozzá ő elhárítja az összeset. Azt állítja ő senkit sem szeret, utálja az embereket (csak párat nem).


Csak átver mindenkit, vagy lehetséges hogy létezik ilyen ember?



2018. ápr. 15. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges. 20 vagyok lány és engem sem érdekel a párkapcsolat. mindenki csal össze vissza megfele mindenkit. én nem akarok azért leragadni valakivel hogy megcsaljon. meg olyannal akivel nem érdemes csak legyen valakit :D.
2018. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen, önértékelési zavara, önbizalomhiánya van valószínűleg. Nem is reméli, hogy sikeres lehet ezen a téren. Esetleg aszexuális.
2018. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

21 eves vagyok.

Nem volt meg parkapcsolatom es nem is akarok. Keves embert engedek kozel magamhoz. Hozzam is sokan kozelednenek de finoman lerazok mindenkit. Majd ha en akarok ismerkedni akkor teszek is azert. De ilyenkor mas megoldas nincsen. Nem akarok senkit se hulyiteni. Nincs kedvem parkapcsolatban lenni. Nem minden errol szol nem minden a szerelem korul forog. 9 eve tancolok es ez ido alatt ..ma mar egyre gyakoribb hogy a sracok ismerkedni akarnak velem a partnerem randira hivott mar 1000x pedig sokszor elmondtam hogy nem akarok es nem is megyek. Szexeltem mar. Nem eltem apacakent. Volt egy ket rovidebb kalandom es azokat nem bantam meg. Ha nagyon hianyzik a szex akkor keresek magamnak valakit. De amugy parkapcsolat? Minek? Igy is boldog vagyok. Van munkam sportolok a szuleim barataim ott vannak mellettem mindig sok minden csinalok a nyaron utazok most miert kene nekem egy hapsi? Szerintem semmi baj nincs azzal ha valaki nem akar parkapcsolatot.

2018. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
A táncból kiöregszel, a szüleid meghalnak, a barátaidtól majd eltávolodsz, s akkor majd rájössz, hogy ezt elcseszted...
2018. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges, nekem ebben nincs semmi fura. Van, akit ilyenkor leköt más. Van, aki aszexuális, sőt aromantikus és soha életében nem kell neki partner. Mondjuk ebből nem lehet sok. Az embereket egy az egyben utálni, az is igaz lehet, főleg,ha ő mondja magáról.

Úgyhogy lehetséges, de igazából ez mindegy neked, ez az ő dolga.

2018. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha neki így jó, akkor hagyni kell. Én nem ilyen vagyok, mellém kell egy csinos nő így én ezzel nem tudok azonosulni.
2018. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
#4: A párod is elhagy. Maroknyi embert ismerek, aki azzal él együtt megcsalás nélkül, akihez hozzáment. Vagy váltak, vagy csalják egymást. Ennek meg így akkor mi értelme?
2018. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
van bár én nem 20 vagyok kicsit több és nem is nő.nekem nem hiányoznak a nők.pénztárca függő lény a nő.
2018. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fahéj Bertalan válasza:
kicsit sajnálom itt a negatív embereket :D mert ez azt jelenti, hogy nem voltatok még soha szerelmesek és ennél szomorúbbat nem nagyon tudok elképzelni.
2018. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#4 Érdekes,hogy én meg majdnem senkit se ismerek akinek házasság után tönkre ment a kapcsolata. Csak is a két féltől függ.
2019. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!