Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hal meg egyre több ember?

Miért hal meg egyre több ember?

Figyelt kérdés

Egyre többen és többen halnak meg Magyarországon. Mi lehet ennek az oka? Sok jó "egészségkímélő" munkahely van, "egészséges" táplálkozás , az emberek "odafigyelnek" magukra.


[link]


[link]



2019. jan. 26. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A romokban heverő egészségügynek biztosan nincs hozzá köze
2019. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Meg az inflációnak, magas árú egészséges élelmiszereknek, alacsony fizetésnek, 8-12 óra feszített munkának, stresszes életvitelnek sincs
2019. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van. Szerintem mindenképp rendbe kéne tenni ezt az országot.
2019. jan. 26. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a stressznek nagy köze van mindenhez. ::((

Mbah Gotho, az indonéz férfi 1870. december 31-én született, ma 145 éves!

Egyszer azt hallotam szinten egy idős hölgytől hogy kevés tresz, munka és egészséges életmód kell hozza. Ez Magyarországon lehetetlen :(

Ja és ejjel nappal SZEX!!! Csajok hajrá. Lol. Ez vicc!!

2019. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,Magyarországon nem is lehet olyan munkahelyet találni ahol kevesebb a munkaidő 8 óránál. Sok olyanról is hallani hogy 8 óra hivatalosan a munkaidő ,de 10-12 órát kell bent lenni ,mert a munkarrőhiány miatt több ember munkáját el kell látni,amit ugyan kifizetnek de az emberi szervezet nem arra van kitalálva hogy minden napja szinte csak a munkából álljon. És ezt a túlterhelést amit el kell viselni nap mint nap ,előbb utóbb behajtja a számlát a szervezet ezért.
2019. jan. 26. 16:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Kis hazánk egyik legnépesebb korcsoportját a Ratkó-gyerekek alkotják, akik mostanra már alaposan megöregedtek, 70 év környékén járnak. Mivel sokan vannak, elég idősek és egészségtelenül éltek, értelemszerűen sokan is halnak meg közülük.
2019. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A sok egészségesen táplálkozó -és állandó orvosi kontroll alatt álló- 20 éves focisták meg -szinte- minden héten.
2019. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

A túl sok mozgás nem jó.

2019. jan. 26. 17:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ez egy természetes folyamat? Egyszer mindenki meghal.
2019. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

De nem fiatalon.😉

2019. jan. 26. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!