Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A munkaügyi központban miért...

A munkaügyi központban miért nem képesek átírni a lakcímem?

Figyelt kérdés

Már többször szóltam nekik, hogy nem jó a lakcímem, nem értem hogyan írhatták el amikor a lakcímkártyámról nézték.

Azóta egyszer átírták de nem arra a címre amit megadtam nekik.

Ennyire nehéz a felfogásuk vagy nem ia foglalkoznak az egésszel?

Valakinek van hasonló tapasztalata a munkaügyivel?



2019. jan. 30. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

"Ennyire nehéz a felfogásuk vagy nem ia foglalkoznak az egésszel?"


Mindkettő. Csak protekciósokat vesznek fel, akik egymás f***át szopkodják és semmiért az ég világon nem rűgják ki őket, kivéve ha beszólnak valamelyik pajtásuknak. Így hát le is szarják az egészet, ők így is, úgy is megkapják a fizetésüket, a többi meg le van sajnálva.

2019. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

óóóó, mindenhol ez a bénázás megy. :)

Személyesen hass rájuk, lehet a rááldozott időd meghozza gyümölcsét.


Előttem szólótól kérdezem... a munkaügyi központ annyira highend meló hogy ide protekció kell? :D

2019. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Ahol semmit nem kell csinálni, azokhoz a munkákhoz mindig protekció kell és a munkaügyi központ az ilyen.
2019. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A munkaügyibe tényleg protekció kell. Menj be személyesen és írasd át és kérj róla igazolást.
2019. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!