Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy senkihez sem passzoltok?

Figyelt kérdés

Jó az alkalmazkodó képességem és kompromisszumképes is vagyok, viszont az eddigi 22 évem alatt még egy olyan lánnyal sem találkoztam, akivel passzolnék.


Már több lehetőségem is lett volna párkapcsolatra, de csak azért nem fogok összejönni valakivel, hogy ne legyek egyedül.


Voltatok már hasonló helyzetben?


2019. jan. 31. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

detto

20l

2019. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltam. A reménytelen szerelmek jutottak, akivel pedig összejött az első párkapcsolat, végül nem maradtunk együtt.
2019. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Konstans ebben a helyzetben vagyok, születésem óta, 30 szép kerek éve. Mostanra már deformálódott a lelkivilágom annyira, hogy félek, ha akadna is valaki, akivel mégis csak passzolnék (legalább annyira, hogy legyen értelme megpróbálni) már nem menne. Egyszerűen túlságosan megszoktam egyedül, és nem biztos, hogy képes lennék elviselni egy másik embert a magánszférámban.

Aláírom, a túl sok év egyedüllét előbb-utóbb kárt tesz az emberben pszichológiai szempontból, ugyanakkor megtanultam jól érezni magam, tehát túlságosan nem bánom, hogy így alakult. Tetszik, akivé váltam és igen, akárkinek még az esélyt se adnám meg, hogy egyáltalán próbálkozzon. Inkább vagyok egyedül, minthogy mindenféle számomra kellemetlen kompromisszumba menjek bele és megalkudjak akárkivel a "jó lesz ez is, csak ne legyek magányos" jeligére. Meg amúgy is, tengernyi szabadidő, soha senkihez nem kell alkalmazkodni, nem kell kötelezően törődni vele, akkor ha épp nincs kedvem/erőm hozzá... számos előnye van ennek az életvitelnek is.


"csak azért nem fogok összejönni valakivel, hogy ne legyek egyedül" - ezt a hozzáállást nagyon tisztelem másokban is, Kérdező! Ne változtasd meg, ne hagyd, hogy valaha is annyira kétségbeesett légy! Nem vezetne semmi jóra.

Kitartást! Mondják, hogy előbb-utóbb a zsák megtalálja a foltját, noha ahhoz keresni kell szüntelen. (Ezzel hagytam fel én, de azért ne kövesd feltétlen a példát. 22 évesen még tök fiatal vagy ám!)

2019. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!