Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a még álló vonaton kis...

Akik a még álló vonaton kis mütyüröket tesznek le az üllésre 500 Ft-ért, mondván hogy ők hallássérültek és ezzel támogatomni tudom őket, kamusok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem hogy igen. Nem is értem hogy egy hallásérült mitől lenne olyan szar helyzetben hogy nem tud valamilyen munkát elvégezni. Ki az aki ennek bedől? Vagy rosszul látom és mégsem kamu?

2019. febr. 1. 16:36
1 2 3
 21/24 Metionin ***** válasza:
Nagy részük kamus. Én is van hogy jelelni kezdek nekik és eddig egyetlen egy volt, aki válaszolt, a többi elfutott. Egyik szobatársam a koliban tanult jelnyelvet és tőle tanultam meg ilyeneket hogy pl. XY a nevem, szeretem a cicákat, tanár vagyok stb. Az az egy ember volt aki széles vigyorral azonnal válaszolt, elmutogatta a nevét és hogy hány éves.
2019. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Egyik rokonom siket, de érdekes módon ő sose csinált ilyet. 10 éven át ingázott, napi 3-4 órát, de dolgozott. Utána kapott a fizetése alapján nyugdíjat, ami mellett helyben tud napi 6 órát vállalni. Van szép háza, autója (igen, így szerzett jogosítványt!) és sose kért semmit, mindig csak adott.

Az ilyenek nagy része kamu, de ha nem, akkor se adok nekik egy fillért se, igenis van esélyük a jó életre, ha tesznek érte.

2019. febr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az ilyen senkihazik csak abba nem gondolnak bele hogyha mindenkinek adnek penzt vonaton, utcan meg barhol ahol koldulnak akkor el is menne az egesz fizetesem ezekre. Tudnanak egyebkent dolgozni csak nem akarnak.
2019. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
Egyik ismerősömet betalálta egy ilyen, csak annak volt kísérője. A kezébe nyomtak valami szart a keleti aluljáróban, tök indokolatlanul, mert éppen nem volt zsebében a keze. Erre elkezdett ott vele ordibálni az elvileg süket-néma, hogy mivel már megfogta, fizesse is ki, aztán ismim csak nézett, hogy mi**szvan....
2019. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!