Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon idegesít, hogy beszélek...

Nagyon idegesít, hogy beszélek vmiről és egyszer csak valaki közbevág. Ezt hogy tudnám kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hogy mondjam meg neki hogy ez idegesítő és fejezze be. csak ez abban a helyzetben mindig ki megy a fejemből

2019. febr. 2. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Mond azt neki nyugodtan,hogy ne szakìts fèlbe.

En vagyok ilyen,hogy mindig kozbevágok,es èvek kellettek,mire le tudtam szokni errol.

Igazábol az illető buta es bizonygatni akarja okossagat,ezzel a viselkedessel.

Nekem valaki egyszeruen mondta,hogy ne szakìts fèlbe,igaz nem tetszett,de szerintem igaza volt.

Az etikett szabályai szerint nem szabad fèlbeszakìtani senkit.

Nemtudom illik e olyat mondani,hogy "ne szakìts fèlbe" ìgy jobban belegondolva...

2019. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet jelezni, hogy "nem fejeztem még be", "még el szeretném mondani".

Valószínűleg félsz konfrontálódni adott pillanatban és csak utólag jön a kellemetlen érzés: "miért nem mondtam meg".

2019. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szándékosan ne mondj semmit. Észre fogják venni egy idő után, hogy van oka.
2019. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2019. febr. 2. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam mondani, hogy "ne haragudj, még beszélek".
2019. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor félbeszakít,figyeld árgus szemekkel és tátott szájjal a mondanivalóját.Erre még jobban fel fog bátorodni,és még többször csinálja majd.Pár alkalom után kezd el te is félbeszakítani,miközben már épp belemerült a történetébe:) Megtudja milyen érzés.
2019. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsò

"Ne felelj meg a bolondnak az ő bolondsága szerint."

2019. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!