Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan igazi...

Van köztetek olyan igazi megkeseredett, önsanyargató ember, aki le***r mindent és szereti, ha káosz van körülötte?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen vagyok. Utálom magamat fényezni, inkább szeretem pocskondiázni és elmondani mindennek magamat, ezzel önigazolást kapva, hogy nem tehetek semmiről, eleve elrendeltetett a sorsom/lesz ami lesz és ezzel megnyugszom, nem lesz bűntudatom, de legfőképpen el tudom kerülni a stresszt, ami folyamatosan fojtogat, ha már egy kicsi felelősségem is van a vállamon. Utálom a testemet, rossz a közérzetem és legszívesebben örökké aludnék. Nem szeretem ha másnak sikerülnek a dolgai, sőt ellenkezőleg. Kifejezetten jól érzem magamat ha káosz van körülöttem és látom, hogy vannak sorstársaim. Tudom, hogy ez nagyon rossz személyiségre vall és valószínűleg változtatnom kéne magamon, de mégis, hogy lennék képes rá, ha már ilyen mélyre süllyedtem? Pl. most is tanulnom kellene a jövő heti zh-kra, de képtelen vagyok nekilátni és inkább nyugtatom magamat azzal, hogy kitanulok egy szakmát, ha nem sikerül diplomát szereznem és megyek külföldre. Azt mondanom sem kell, hogy nemhogy barátnőm, de még szimpla ismerőseim sincsenek.

2016. nov. 5. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez rohadt szép őszinte kérdés volt.

Szeretem ha káosz van körülöttem, de nem vagyok megkeseredett, és szeretem magamat.


"szeretem pocskondiázni és elmondani mindennek magamat, ezzel önigazolást kapva, hogy nem tehetek semmiről, eleve elrendeltetett a sorsom/lesz ami lesz és ezzel megnyugszom, nem lesz bűntudatom, de legfőképpen el tudom kerülni a stresszt, ami folyamatosan fojtogat, "

Ez jó "trükk" hogy elkerüld a bűntudatot és a stresszt.


"nyugtatom magamat azzal, hogy kitanulok egy szakmát, ha nem sikerül "

Lusta vagy, és ahelyett hogy nekilátnál érvelsz magadnak hogy miért is nem baj ha nem látsz neki. A helyedben elkezdenék tanulni.

2016. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

1. válaszolóval néha beszélek privátban.

Ő nem ismeri magát..dee... de., ő önkínző, önsanyargató és nagyon megkeseredett, utóbbi mwsfél évben.

2016. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
all monsters are human
2016. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy a párhuzam köztünk. Mások öröme nem igazán dob fel, csak eljátszom általában, és furcsa de a többi leírt dologgal abszolút azonosulni tudok... 19f
2016. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező,én pont ilyen vagyok. Ne legyen semmitől bűntudatod! Az önsajnálat nem baj,de a bűntudat nagyon is az.
2016. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!