Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 5napja csak alszok meg fekszek...

5napja csak alszok meg fekszek, mit csináljak magammal? N

Figyelt kérdés

Úgy érzem semmi energiám,nincs kedvem semmihez.Egyik napról a másikra rámjött ez a nem akarok gondolni semmire,elegem van mindenből,inkább alszok.

A gond ott kezdődik,hogy dolgozni kellett volna mennem hét elején,egyszerűen nem voltam képes felkelni.Felkeltem a héten annyira hogy néha ettem vagy ittam valamit,megfürödtem és ennyi.

Holnap viszont el kell mennem dokihoz hogy adjon igazolást.Meg fogja kérdezni miért nem dolgoztam.Elmondjam neki ezt őszintén,hogy mondjam el,ahogy itt leírtam ? Meg fogja ezt érteni ? Olyan mintha az összes életenergiám elhagyott volna.

Néha előfordult hogy 2 napra ilyen lettem,de ilyen nem hogy napokon keresztül,semmi motívációm semmihez,ilyen nem igazán.Nem tudok semmivel sem lelket verni magamba.Ráadásul egyedül élek,az sincs hogy valaki noszogatna.


2019. febr. 7. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
35
2019. febr. 7. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Probálj Pszichiáter tanácsát kérni.
2019. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az Virág???
2019. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy mi nyomaszt,csak akkor se kellene ilyennek lennem.. Ezt durvának érzem.Rajtam van ez az elhagyatottság érzés,főleg hogy nincs párkapcsolatom se jó ideje,szóval olyan senkinek nem vagyok fontos érzés.
2019. febr. 7. 22:34
 6/11 anonim válasza:
Örülök hogy ezt te megteheted. Szerintem jó páran vagyunk még így ezzel de a nyugdíjas ,65 éves ,aktívan dolgozó anyukám biztos tudna neked mesèlni :)
2019. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aludjál és feküdjél.
2019. febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy benned is bujkál az influenza. Én is hasonlóan nyomott voltam az elmúlt pár hétben, pedig kipihentem magam ünnepek alatt. Aztán egyik éjjel hányás, hasmenés...
2019. febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A dokinak szerintem mond azt hogy rosszul érezted magad (egy kicsit játssz rá h valami kisebb valami elkapott stb). Mond azt hogy ez most hogy furcsa volt, és nem szokott ilyen lenni Veled :) Egyébként pedig próbáld magad kicsit összeszedni. Tudom hogy nehéz, de beláthatod hogy ezt nem csinálhatod hosszabb távon. Valahogy mozdítsd ki magad csak úgy. Menj el valamerre cél nélkül csak mondjuk egy laza sétára vagy ilyesmi. Vagy csak csinálj valami jó kaját, olyat amit jó kedvel tudsz csinálni. Tökmind1 csak hozd ki magad ebből az állapotból minél előbb. Meglátod utána jobb lesz, és nem gyötröd magad itt feleslegesen. Ha egyedül érzed magad, nyugodtan írj rám, én szívesen beszélgetek veled.
2019. febr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondd ,hogy influenzas voltal. Amugy egyszeru kimerultseg,de ezt nem ertene meg senki.
2019. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!