Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Nagyon szarul vagyok mostanában, semmi kedvem semmihez úgy általánosságban, de a mai dolgok rátettek még egy lapáttal.

A fiú aki tetszik nagyon csúnyán beszélt velem alaptalanul, elhordott egy csomó mindennek, s miután rájött h tévedett azt se mondja bikkmakk.

Ezt tetézi, hogy összevesztem a szüleimmel, apám lelépett, anyámmal kb. kibékültünk, de nem az igazi. Semmi sem használ. Komolyan, még sírni sincs kedvem.

És kérlek ne gyertek, h sajnáltatom magam stb. Lehet, h így van, de valakinek el kell mondjam.


2018. dec. 21. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16
2018. dec. 21. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,majd bocsánatot kér, a szüleiddel is rendeződnek majd a dolgok.
2018. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat nem olyan fiu aki bocsanatot ker, sot... el se ismerte h igazam van, csak ramhagyta. Hat a szuleimmel sztem is fognak, de ez a fiu most elcseszett mindent
2018. dec. 21. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
majd kinősz a tinihisztiből kislány, nyugi.
2018. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 hat kosz szepen, ez most nagyon sokat segit
2018. dec. 21. 21:43
 7/8 anonim válasza:

Hármas számú hozzászóló: amit írtál az nem vigasz. Ha nem vagy hajlandó alaposabban foglalkozni a dologgal, minek válaszolsz haszontalanul?


Az utolsó válaszoló söpredék meg olvassa végig a szöveget, mielőtt reagál rá.


Kedves Kérdező!


Az, hogy semmihez nincs kedved és sírni sem tudsz, akár depresszióra is utalhat. Engem is 16 évesen ért.

Mit kezdj most magaddal?

A körülötted lévő emberekkel való problémák megoldását sajátosan kell megtanulnod kezelnei, elszenvedni, feldolgozni. Általános megoldás nincs.

Ezeket az eseményeket megelőzően is rosszul érezted magad?

2018. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat ugy mostanaban inkabb olyan faradtsag-leszarom erzes volt bennem, de ez mar 2 honapja, ha nem tobb. Es most 500 km-t utazok rokonokhoz, akik meg ra fognak segiteni erre
2018. dec. 22. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!