Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító...

Csak szerintem undorító valakinek azt mondani, hogy agyonverlek, még akkor is, ha feszült a helyzet, és az illető rettentő ideges?

Figyelt kérdés
Az én vélemény alapján vannak dolgok, amiket nem mondunk senkinek. Ilyen például az agyonverlek. Ez egyszerűen csak gusztustalan, és nem érdekel, hogy az illető kimerült, rossz napja van, ellene dolgozik minden... Nekem is vannak nagyon kemény pillanataim, mint mindenkinek, néha engem is szétvet az ideg, de soha nem tudnék így megnyilvánulni... Nektek mi a véleményetek? Ez elfogadható? Túlreagálnám?
2019. febr. 9. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég primitív agresszív suttyó dolog ilyet mondani, szerintem van egy határ amit még lehet mondani és amit már nem, egy-két b+ még belefér ha ideges valaki, de ez már nem indulat szó, ez konkrétan fenyegetés...
2019. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek veled kedves első válaszoló. A káromkodás, b+ számomra is belefér, és én is letudom annyival.


Nem értem mi visz rá egy alapjarton értelmesnek és empatikusnak tűnő embert, hogy így szitkozódjon.

2019. febr. 9. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Azért nem mindegy, hogy milyen események után mondja ezt egy ember.


Például velem történt olyan, hogy a szomszéd C gyerek kilövöldöste a kalitkában lévő papagájainkat légpuskával. Szeeintem ilyen esetekben teljesen jogosak az "agyonverlek" "kibelezlek" felakasztalak a nyelvednél fogva" "lámpabúrát csinálok a bőrödből" és hasonló fenyegetések. Hogy őszinte legyek, megtenni is jogos lett volna ezeket, csak sajnos az önbíráskodásnak és gyilkosságnak minősült volna.

2019. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Kiegészíteném a válaszom ha olyan eset történik ami hasonló kaliberű mint amit a hármas válaszoló ír, akkor indokolt a fenyegetés és akár a fizikai erőszak alkalmazása is véleményem szerint, az ilyesmi vérlázító, minimum csonttörés lenne az optimális büntetés érte.

2019. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát most nagyon meglepődtem. A 3-as válaszomnál ilyen 0% körüli értékelésre számítottam...
2019. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hááát vannak szituk amikor belefér. Én akkor ígértem meg a szomszédnak mikor este 10 után is vésett.
2019. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta hogy megöl pedig csak segítettem neki. Drogos alpári suttyó az illető. Van akinek ez van a szívében. Sajnos. Nem ütött meg de a múltban már igen . Undorító ilyeneket mondani. Meg olvastam valaki írja jogos azt mondani hogy kibelezlek hát szerintem meg kva ijesztő. Nem jogos...
2019. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen borzasztó, annyira el tudok szomorodni mikor ilyet hallot.

Nekem a saját anyàm mondta mert nem tetszett neki a pasi akivel kikezdtem, és nem azt csináltam amit ő akar. A szavai évek múltán is a fülemben csengenek. Soha nem fogom neki megbocsátani. És el se tudom képzelni hogy én eddig lesüllyedjek.

2019. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!