Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak fekve?

Mit csináljak fekve?

Figyelt kérdés
Baleset ért és még legalább 3 napig feküdnöm kell. Ti miket csinálnátok ilyen helyzetben? Annyi még, hogy segítségem nincs, tehát nem tudok dolgokat "beszerezni", pl. új könyvet, keresztrejtvényt, stb.
2019. febr. 9. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Néztél sok filmet, és hallgass jó zenét! Az mind gyógyító és pozitív hatású!
2019. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy pár hónapja jártam ugyanígy. Leestem a lépcsőn éz kiugrott a bokám. Pár percig mozdulni sem tudtam, de aztán visszaraktam magamnak a helyére éz felbicegtem a másodikra. Másnapra a négyszeresére dagadt és majdnem összehugyoztam magamat a fájdalomtól amikor megmozdítottam.

Naszóval én ezzen majd egy hétig voltam otthon. Az első nap a telefonon bámultam a youtube-ot és gyk-ztam, masodik map leküzdöttem magam az ágyról és két nap alatt összeraktam egy 1000 és egy 2500 darabos kirakót. (Szerencsére enyhe aspergerem van, ezért ilyenek is lekötnek). Negyedik nap már lelohadt egy kicsit a duzzanat és a fájdalom is csökkent annyira, hogy fel tudjak állni(de rálépni nem tudtam). Ekkor már le tudtam ülni a gép elé, összeraktam egy makettemet is. Még három nap telt el így sántikálva, a gép előtt kockulva, aztán mentem vissza dolgozni.


Nézz te is youtube-ot, ha van laptopod azt be tudod vinni az ágyba és tudsz rá játékokat letölteni. Ma már annyi féle játék van, hogy bármilyen korosztály, bármilyen érdeklődési körrer talál a fogára valót.

2019. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvass (régi könyvet, ha nincs új),

filmezz,

írj verset, naplót, regényt

Tanulj meditálni, vagy gondolkodni - a csendben. a Mai ember fél csendben lenni... miért?

Hallgass előadásokat, vagy hangoskönyvet

Rajzolj - ha tudsz, és szórakoztat

Beszélgess emberekkel - neten, lehetőleg olyanokkal akiket szeretsz és ismersz.

Hallgass zenét, fedezz fel újakat...stb stb

2019. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!!:)
2019. febr. 9. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha új könyvet szeretnél, akkor tölts le egyet pdf-ben, és olvasd úgy, vagy nézz filmeket, youtube videókat. Ha pedig hasznosan szeretnéd eltölteni ezt az időt, akkor tanulj valamit pl. ha nyelvet szeretnél tanulni, akkor használd a Duolingót
2019. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez a puzzle remek ötlet, néhány havonta úgyis lesérülök, de különben meg türelmem nincs kirakni, most betárazok párat, és nem fogok belehalni az unalomba amíg fekszem, köszi :)
2019. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!