Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jó válaszok, hogyha egy nagy...

Jó válaszok, hogyha egy nagy izomagy társaságban megkérdi hogy "haha te gyúrsz? Hányas a bicepszed, hú de félelmetes. Mennyivel nyomsz fekve? Az ott zsír? Miért nem jársz kondiba? " stb?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, és te mit válaszolsz? :DD
2018. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TR75 ***** válasza:
100%

"Én IQ-ra/EQ-ra gyúrok, látom, neked csak izomra megy."

"Nos, én sorjában haladok, és mivel az intellektusomon és az érzelmi készségeimen is van még bőven fejlesztenivalóm, ezért azokra koncentrálok."

Persze lehet, hogy ezért repül majd egy saller.

2018. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy mivan? :D
2018. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A válaszod lemaradt.
2018. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező kéri hogy mondjuk neki erre vmi jó visszaszólàst,ha beszól neki az izomagy.

Szerintem mond neki ezeket :

Ha megkerdi hanyas karod van mond hogy MINT A FORRADALOM 56-os.

Vagy ha megkèrdi hogy gyúrsz e mond neki hogy PERSZE ANYÁDDAL ESTE AZ ÁGYBAN.

De amugy ezert is jarhat egy ket pofon :)

2018. febr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ilyet kérdezne bárki, egyből levágnám, hogy nem egy értelmes emberrel van dolgom, ilyenformán megaz ostobákkal egyféleképpen szoktam beszélni, lassan, értelmesen gesztikulálva (hogy megértse) - feltéve ha mondani akarok valamit. De ez a beszólogatós szint alatti hülyeség, erre csak legyintenék. :D
2018. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy a Keresztapa sem gyúrt, sem Al Capone. Aztán fejtsd ki, ha kibírja a száz fogást, akkor alkalmazod a szervezetedben.
2018. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát a kérdés hogy mi jókat lehet válaszolni ezekre.
2018. febr. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!