Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok a baratomnak semmit...

Nem tudok a baratomnak semmit adni valentin napra. Kidobtam a sutit is?

Figyelt kérdés

Egesz delutan a szivecskes tortaforma utan kutattam es delutan ezt sutottem de nem dermedt meg a joghurt meg fagyasztoban sem ezert szetesett az egesz. A piskora eltort es meg mergemben kidobtam az egeszet a kukaba. Ezt szantam baratomnak valentin napra es most semmit nem tudok neki adni. O elakar vinni moziba en meg semmit nem tudok adni... Semmi mast nem vettem. At egesz konyha fut es o fel oran belul itt lesz. Bogni tudnek.

Minek van ez a sz*r valentin nap? Total eroltetett.


2019. febr. 14. 18:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Eskuszom ugy erzem,hogy csak arra jo az egesz,hogy mindenki kirakhassa instara storyba hogy miket kapott...Annyira gaz az egesz.
2019. febr. 14. 18:50
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Minek tartod meg? Nem kötelező valentin napot tartani- Elég nagy hülyeség ezért hisztizni.
2019. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy mi történt, szerintem meg fogja érteni :)

Én egész héten itthon ülök lázasan, mondtam neki, hogy most nem tudok venni semmit, később majd bepótolom. Nem volt belőle semmi baj.

Szerintem pont te csinálsz nagyobb ügyet ebből az egészből, mint kéne :)

2019. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell világvégét csinálni ebből. Szerinted egy normális pasi nem értené meg?
2019. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,kicsit tulreagaltam de azert mert mindenhonnan ez folyik ma es kuloncnek erzem magam ha nem adok semmit a baratomnak.

Elmondtam neki mi tortent,es megbeszeltuk,hogy ma elvisz moziba es hetvegen pedig kimegyunk libegozni es setalni az Erzsebet kilatohoz :) Ez ertekesebb mint egy ocska rozsa vagy draga akarmi...

2019. febr. 14. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj hidd el.

Biztos megérti majd ,lehet nevetni fogtok rajta egy jót:)

Én nemrég értem haza.2lányommmal házi feladat stb.Drága férjem most ér majd haza a 12órás műszakból.Örūlūnk ha lepihenūnk eggyūt és átöleljūk egymást.

Majd jövőhéten lesz szabadnapunk akkor bepótoljuk.Ha pedig nemjön össze az sem baj;)

Minden nap valentin nap van számunkra.

2019. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi meg se tartjuk. Hülyeség az egész.

Nem egy napig kell szeretni a másikat.

Én majdnem minden héten meglepem valamivel a páromat és minden egyes nap 10x szerelmet vallok neki,éreztetem hogy mennyire szeretem,csodálom és megbecsülöm.


Ahogy a család se csak Szenteste kéne hogy összejöjjön úgy hogy ne marják egymást.

2019. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A valentin nap pont azzá vált, mint a karácsony, egy cseszett túlhype-olt üzleti maszlaggá.
2019. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én most szarrá röhögtem magam konkrétan:DDDDD Azt mondja erőltetett, meg mi a francnak van Valentin-nap, meg mint tudom én micsoda, meg hogy az egész azért van, hogy az insta storyba legyen, miközben ő bőg meg erőlködik, azon izgul, hogy ő semmit nem tud adni!:DDDD Hihetetlen

Nem vagy az a tipikus bort iszik vizet prédikál típus ÁHH...

2019. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!