Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok miért a farzsebükbe...

A lányok miért a farzsebükbe rakják a telefonjukat?

Figyelt kérdés

Minden lány akit az utcán látok és minden ismerősöm/tanárom mindenki! Vagy a táskájában de az ritkább és mivel mindenki nyomkodja út közben vagy zenét hallgat ezért most a táska nem számít.

Én fiú vagyok és ezért ennyire abszurd számomra. Minden fiú és férfi akit ismerek az a sima elülső farmerzsebében hordja. Logikus és ésszerű. De FARZSEB?! le se lehet vele ülni és sok lány panaszkodott már, hogy betört mert elfelejtette, hogy ott van, beleesett a wc-be meg hasonló történetek. DE AKKOR MIÉRT RAKJÁK ODA UTÁNA IS?!

Egyszerűen ez kikészít és szeretném tudni rá a választ :D



2019. febr. 14. 19:14
1 2
 1/20 anonim válasza:
90%
Szerintem azért mert nincs elülső zsebük. Tapasztalatból mondom, a női nadrágokon általában nincs elülső zseb, ezért kénytelenek vagyunk oda rakni. Nekem személy szerint amúgy kényelmetlen.😂
2019. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon egyszerű: Mert az elülső zsebbe nem fér bele. A női nadrágok szűkebbek, és egy nagy képernyős telefon már nem fér bele
2019. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Mert imádják, ha hozzásimul a seggükhöz. :)
2019. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%

ahhoz, hogy a hátsódra feszüljön egy naci, muszáj, hogy elöl is szűk legyen..

lányoknak nincs normális első zseb, mert nincs elöl pozitív saru ami egy lehelletnyit kitartsa a nadrág bőségét..

szóval elöl csökevényes zsebek vannak a nadrágjaikon, ezért oda nem fér teló..

2019. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
Lányok :D egyébként fogalmam sincs, de engem is érdekel.
2019. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Akkor hogy ne készülj ki:

1. Sok női nadrágon nincs elöl zseb, csak farzseb.

2. Ha van is, sok fazonnál ez a zseb annyira pici, hogy max.egy zsebkendő fér bele.

3. Ha esetleg normális méretű is a zseb, a női ruhák sokszor kisebbek, mint a férfik, más lehet a szabásuk is, tehát még akkor is lehet, hogy nem fér bele egy nagyobb telefon.

4. Engem pl.baromira zavar, ha leülök, és ott van elöl egy telefon. Ha farzsebben van, attól én le tudok ülni, vagy max.kiveszem.

+1 nekem férfi ismerősöm is van, aki farzsebbe teszi a telefonját.

2019. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Tényleg? :O Mert van szemem azt látom elől is van zsebe de tényleg kicsi és ennyire szűk lenne? :O

Erre soha a büdös életben nem jöttem volna rá :D

2019. febr. 14. 19:26
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Valaki írta itt a gyakorin, hogy a farzsebben elgörbült a telefonja. Akár egy hajlított képernyős TV. És hibátlanul működött neki.
2019. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok zseb csak kamuzseb. Olyan kívbülről mintha lenne, de valójában az csak dekor. Nekem több ilyen nadrágom is van.
2019. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

Én nem tartozom a mindenkihez.


1. Megfeledkezem róla és beleesik a klotyóba.

2. Villamoson kilopják.

3. Utcán kilopják.



Az én farmerjeimnek általában nagy zseb van elől. Mondjuk így is kényelmetlen használni, valóban.

2019. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!