Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tömegekről...

Mi a véleményetek a tömegekről, akik lefelé, a telefonjukat bámulva keresik a pokemonokat az utcán?

Figyelt kérdés
Megvan a saját véleményem, de ez nem éppen lenne lírai megfogalmazásban, ezért inkább csak kíváncsi vagyok máséra. Kort és nemet is kérnék.
2016. júl. 21. 21:34
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
58%
Hát én ilyenkor sajnálom nagyon, hogy nincs mobilinternetem. 26F
2016. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
66%
irigylem a programozókat, akik ilyen programot bírnak írni, ami ennyi embert le tud kötni.
2016. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Akkor most jöhetne tényleges válasz is, a kérdésre, nem a kérdéssel kapcsolatban.
2016. júl. 21. 22:03
 4/50 anonim ***** válasza:
66%
Örülök, hogy van végre egy olyan játék, ami megmozgatja a fiatalságot, és nem a besötétített szobában kuksolnak minden nap. És szerintem a vélwményed nem sok embert érdekel, főleg nem azokat, akik játszanak vele (én nem tartozok közéjük :P)
2016. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Nem is ez volt a kérdés, hogy kit érdekel a véleményem. :) Legalább megismételtél engem, ha már az önálló gondolatok nehézségeket okoznak, mert minden második tömegembernek ez a véleménye, mint neked. :)

Kár, hogy mindegy, hogy kint bámulja a telefonját, vagy bent ül a gép előtt, de remek vélemény, nagyon ötletes. ;)

2016. júl. 21. 22:09
 6/50 anonim ***** válasza:
97%

Ha ők ettől boldogok, és a szabadidejükben csinálják, akkor teljesen rendben van.


Ha valamilyen kötelesség, pl. tanulás helyett csinálják, akkor felelőtlenség.


De ez igaz kb. Minden szórakozási formára, a pokemon go csak egy ezek közül, nem kell tőke hasra esni, hamar alábbhagy majd a hype.

2016. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Végre, egy értelmes válasz, köszönöm 4. :)
2016. júl. 21. 22:13
 8/50 anonim ***** válasza:
55%
Ja hogy miért jobb a szabadban lenni, mint a szobában kockulni? Egyrészt a friss levegő, és a napsütéa miatt, másrészt mert összegozza az embereket. Mert ugye ez egyedül tényleg unalmas lehet, fészbukon egy csomóan irogatják hogy itt és ott kinek lenne kedve keresgélni. Összhozza az embereket. Meg ha jól tudom, lehet valahogy élőben emberekkel csatázni, ebbe nem vagyok biztos. Az lenne a kérdésem, hogy ez téged miért zavar? Mivel jobb az utcákon kockulni, mint a lakásban?
2016. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
32%
A helyesírási hibákért elnézést kérek, telefonról írok.
2016. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
35%

Mivel rosszabb*

Ahh már fáradt vagyok.

2016. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!