Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A meleg férfiak is megnézik a...

A meleg férfiak is megnézik a nőket? Mit néznek rajtuk? Mármint miért nézik meg, ha melegek?

Figyelt kérdés
Mert van egy meleg fiú, aki mindig bámul és ez olyan fura nekem. 100%,hogy az. Van közös ismerősünk, úgyhogy biztos az infó.

2019. febr. 14. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Biszex. Ha megbámul, akkor nem homoszexuális. Ne keverjük a fogalmakat!
2019. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen esetben, amit leírtál, kb. azért, amiért a nő a nőket. Például: irigységből (attól függ, hogy melegségében ő játssza-e a női szerepet), vagy azért, mert simán tetszik neki a másik lány ahogy öltözik, szép a szeme, a bőre, a ruházata. Ha valaki valakinek tetszik, attól függetlenül is megnézi, hogy milyen a nemi identitása. Szerintem ennyi, semmi több.
2019. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En meleg vagyok, de en is megnezem a lanyokat. Hogyan oltoznek, milyen a sminkuk, arcuk stb. Ha valami/valaki szep, az minden szemnek az :D
2019. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valójában nem lehet/kellene ennyire elválasztani a nemeket, hogy aki meleg az okádik a nőktől és aki heteroszexuális az rá se néz a férfiakra.


Nekem férfiként is feltűnik ha látok egy "szép" férfit és valamennyire megnézem. Nem szexuális indíttatásból, nem csorgó nyállal, csak mint egy festményt vagy egy jó autót és nyugtázom, hogy jól néz ki.

2019. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1 es ezt nem lehet ennyiböl megitélni
2019. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!