Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Külföldön mennyire tolerálják...

Külföldön mennyire tolerálják a magyar mentalitást?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy aki dolgozott külföldön, annak mi a véleménye? A helybeliek mennyire tolerálják mondjuk egy munkahelyen a magyarok hülyeségeit? Ott is mindenki vigyázzba áll, ha egy nárcisztikus magyar elkezdi játszani a fejét? Vagy ott eszükbe sem jut így viselkedni, mint itthon? Ott inkább meghúzzák magukat vagy ott is hozzák a színvonalat? Mik a tapasztalataitok? Előre is köszi a válaszokat! F

2019. febr. 15. 11:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen Balázskára gondolsz. Az én válaszaimat láthattad.
2019. febr. 15. 11:54
 12/14 anonim ***** válasza:
11%

"Magyar mentalitás: mindenhez negatívan állok hozzá, kötekszem, veszekszem, kerülöm a munkát, erősen figyelek arra, hogy más is odaférjen hozzá. Irigykedem, alakoskodok, hízelgek, kibeszélek, panaszkodok, elbátortalanítok, lebeszélek, kinevetek, kigúnyolok, kiparodizálok, fennhéjázok, keménykedek."


Láttál már olaszokat veszekedni? :-D Én igen.

Nincs ilyen magyar mentalitás, egyének vannak.

2019. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
a tavaly ausztriából kitoloncoltak kb. tíz százaléka magyar volt, szerinted mennyire értékelik ez alapján? a "növesztem a s.ggem és majd állambácsi jól kiszolgál" című hozzáállást sehol nem szeretik a világon, ezen a lepra környéken kívül.
2019. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%

13 éve külföldön elek és akar hiszed akar nem az emberek olyanok mint otthon, én semmin sem változtattam. Mindenki olyan amilyen, adja magát olyannak amilyen....

A cigányokat is megismerés mit bárhol máshol....bár semmi bajom velük, sőt a landol soo szexik.

Ezen meg doha nem gondolkoztam el, csak a beszed azaz a nyelv változik, ennyi.

2019. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!