Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én utálom a magyar...

Csak én utálom a magyar mentalitást?

Figyelt kérdés

Mindenki csak gyűlölködik,kinézik a másikat ha nem úgy gondolkodik valamiről mint ők.

Mindenki okosabb mindekinél,a kiváncsiskodás nem ismer határokat,és úgy bámulják az embereket az utcán mint akik életükben nem láttak még fehér embert.

Ha valaki sikeres akkor az biztos összelopta a pénzét avagy jó kapcsolatai vannak. A többség szerint ez így működhet csak.

Aki értelmesebb ember azt kinézi a többség,ha meg szintén értelmessel találkozik,rögtön jön a méregetés,ki tudja a másikat megingatni abban amiben hisz vagy amit gondol,hogy csakazértis azt gondolja,hogy nem ért hozzá.

Mindenki bumbirnyák arccal néz arra aki neki nem szimpatikus.

És még a végtelenségig lehetne sorolni.


2016. márc. 6. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak én utálom a magyar mentalitást?

vs

Mindenki csak gyűlölködik,kinézik a másikat ha nem úgy gondolkodik valamiről mint ők.


Rossz hírem van...

2016. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, rajtad kívül még sok magyar utálja. :)
2016. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
64%
milyen kár hogy az egész világ ilyen
2016. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért bámulnak, mert szép vagy. :)
2016. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

"valaki sikeres akkor az biztos összelopta a pénzét avagy jó kapcsolatai vannak"


Ez igaz is, kár vitatni.

2016. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ahogy leirtad ez teljesen igy van, én is szinte ugyanezt látom. Mentem új munkahelyre a közösség fele úgy nézett rám mintha nem láttak volna még embert, a másik fele meg egyből a rossz mentalitásukkal estek nekem, éreztetve h ha én nem vagyok olyan akkor húzzak onnan a francba.

Elég gyerekes dolgok ezek mintha a dedóba lennénk, neked van olyanod akkor juj ezért utállak és vagy nekem is kell olyan de nekem 5x nagyobb..

Azért nem hinném, hogy minden országban ez megy. leg szivesebben már én is lelépnék valami nyugisabb helyre... csak ugye emiatt a magyar mentalitású lehúzó bedepisedett közegbe 2x nehezebb fejlődni is arra a szintre. :/

2016. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sajnos igazad van kérdező... A párom székely és kezdem őket jobban szeretni...
2016. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Van a leírásodban valami, ami azt súgja, hogy te is "magyar mentalitású" vagy. Be lehetne már fejezni ezeket a magyar mentalitással kapcsolatos rinyákat.
2016. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig teljesen igaza van. Több küföldi ismerősöm van, senki nem ilyen. Ami engem a felsoroltakon kívül borzasztóan idegesít, hogy itt minden hungarikum. Finomak az ételeink, de már a csapból is a pálinka, a paprika, a pörkölt vagy kolbász folyik. Minden kaja,kaja,kaja vagy pia. Amikor van egy hónap szünet, akkor előveszik a tudományos nagyjainkat, akikkel azért nem ér villogni, mert nullával egyenlő támogatást kaptak a hazájuktól, de a babérokat persze le kell aratni. Itt mindent mi találunk fel, mindenre mi jövünk rá, nekünk vannak a lejobb ételeink, nem is élnek máshol szép nők csak itt, a spotolóinktól pedig csak tanulni lehetne. A magyar ember alapvetően fennhordja az orrát. Nem vitatom a sikereinket, de erős túlzás, hogy mi- egyedül mi gondolkodunk. Mai napig nem nőttük ki az Amerika-majmolást. Hát ennyit erről. Büszke a magyar ember, de azért a kolbászevő többség előbb ápol más kulturát, mint a sajátját. Előbb nyaral külföldön és villog vele, minthogy feltérképezné a hazai pályát. Angolul tanul, miközben nem tud helyesen magyarul sem beszélni.

És igen, a végeláthatatlan ítélkezés, amit normális esetben középiskola végén magunk mögött kellene hagynunk. A másik folyamatos bírálata apró, felszínes dolgokban. Ami igaziból senki életét nem befolyásolja, mégis mindenki jogot formál arra, hogy elmondja a másikról a véleményét.


A kollégák fúrása, kibeszélése, az áskálódás, az ötletek ellopása. Azok a helyzetek, amikor a szomszédok nincsenek tisztában a telekhatáraikkal. Az osztozkodásra és közös használatra való képtelenség. A filléreskedés. A gyűlölködés. A képmutatás. Magyarország Neked, Nekem.

2017. ápr. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!