Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha nem kapnáto...

Mit csinálnátok ha nem kapnátok vissza a kölcsön pénzt?

Figyelt kérdés

Egy régebbi "barátnőm" anyja kért tőlem kölcsön pénzt még 2 éve, persze én hülye adtam, az volt fizukor adják vissza. Azóta eltelt már jó pár fizu. Volt hogy rá is kérdeztem h mikor tudja visszaadni, mert nekem is szükségem lenne a pénzre és erre mindig a kifogások voltak. Összesen 4x próbáltam visszakérni, de nem adják vissza. Persze ha véletlenül valahol összetalálkozunk akkor úgy csinálnak mintha semmi nem lenne.. széles mosoly, nagy köszönés.

Egyszerűen nem is értem. A pénzemről már lemondtam, mert tudom soha nem kapom vissza. Veletek is volt már ilyen?


2019. febr. 15. 17:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hat persze a családban volt ilyen, megkapni a NAGY összeget könnyű és elkölteni is, de vissza már nehéz, kevesen tudják. :(
2019. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En voltam. Nem akarta visszaadni hogy akkor kolcsom kell kerjen mastol stb.

En.azt mondtam -munkatarsnom volt- nekem nagyon kell a penz , felmondtam holnap jovok erte.

Nincs penz igy ugy. Mondtam kerjel kolcson mert nekem kell holbap a penz. Masnap mikor odaertem felhivtam es mondtam gyere az ajto ele kell a penzem-20e ft volt. Kijott es hozta a penzt.

Ra egy-2 napra visszamentem fmdolgozni , de megvolt a penz .Igaz tenyleg elakartam menni mas munkahelyre..igazibol igazat mondtam..csak megis ugy alakult h visszamegyek

2019. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!