Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy keveredhetek ki ebből?

Hogy keveredhetek ki ebből?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és szinte csak fiú haverjaim vannak,akik többet éreznek irántam. 5 fiú akar velem összejönni. Ezt így nem tudom folytatni. A lányokba nagyot csalódtam, 1 lány barátnőm van.

2019. febr. 17. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közlöd az 5 fiúval, hogy nem akarsz tőlük semmit. Nem a barátok száma a fontos, hanem hogy mennyire igaz barátok.
2019. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz - azzal a gondolattal megtoldva, hogy az idő választ fog adni neked arra is, hogy kik voltak azpk közülük, akik csak "felpróbálni" akartak és ki az, akire hosszútávon, számodra komolyabb témákban is számíthatsz. Ellenben ez sem "jogosítvány" arra, hogy megpróbáljon bármelyik is ágyba vinni, - nem késtél még le semmiről, ill. senkiről!
2019. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alap, hogy közlöd velük, hol a helyük. A srácok közt csak úgy tudsz érvényesülni, mint személy (és nem, mint nő), hogyha te is domináns egyed vagy, amúgy csak egy cuki fiús lány leszel.


Tapasztalatból beszélek. Kicsi korom óta a srácokkal jövök ki jobban, egyszerűen a gondolkodásmódjuk és viselkedésük közelebb áll hozzám, bár ettől függetlenül nőnemű vagyok. (Mára már megszoktam, de továbbra se szeretem eme tényt.)

Baromi sok lányban/nőben csalódtam, annyira, hogy mostanra egyáltalán nem keresem a társaságukat.

Viszont a srácokkal, csak szólok, mindig ez lesz. Mindig lesz, aki meg akar majd... khm... szerezni. Sőt, a többség, akihez elkezdesz közeledni, elsőre úgyis félre fogja érteni, mert ők már csak ilyenek, így kell őket elfogadni. De vannak köztük értelmesek, akiknek ha tálalod az igazat, akkor simán túllépnek ezen, és haverok lesztek, minden szupi. Viszont ha valakivel tényleg érzelmileg elmélyültök (mint barátok), ott óhatatlanul fel fogja ütni a fejét a szexualitás is, feltéve hogy vonzódik az ellenkező nemhez. Ez pedig általában a végére megmérgezi a kapcsolatot és a srác, ha talál magának barátnőt, te elhanyagolódsz szép lassan.

Nekem ez az általános tapasztalatom. Ettől függetlenül a srácokat még mindig megbízhatóbb és őszintébb alakoknak tartom, meg sokkal több a közös téma, és bánja a fene, hogy állandóan hangsúlyoznom kell, hogy bocccs de nem, csak barátkozzunk. (So called friendzone - ami egyébként egy jó nagy baromság. Ha valaki igazi, tartós, erős alapokon nyugvó kapcsolatot akar, akkor először egy közeli baráti viszonyt érdemes kialakítani és abba lassan beengedni a szexualitást is. Úgy tényleg jó dolgok sülnek ki belőle.)

Bár nem szoktam kort írni, de ezúttal talán érdemes: elmúltam 30, nem tegnap kezdtem a tapasztalatgyűjtést.

2019. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 2/3


Ha egy fiú nem szeretne vele tovább kapcsolatban lenni mert nem akarja fájdítani a szívét hogy nem érez iránta valamit a lány, az nem azt jelenti hogy egy tuskó paraszt.

2019. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jaj te szegény :/
2019. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hű, de irigylem a problémáidat.


/egy 26 éves srác, akinek egy lány sincs a láthatáron, és soha nem kellett a nőknek/

2019. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!