Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira megkeseríti anyukám a...

Annyira megkeseríti anyukám a napjaimat. Normális, ha azt kívánom, bárcsak. Eltűnne? Örökre?

Figyelt kérdés
Még van pár évem az elköltözésig, de már költöztem egyik szülőmtől a másikra. Nem iszik anyám, semmi ilyet nem tesz, egyszerűen megnehezíti az amúgy is nehéz kapcsolatom, infantilizált életbe kényszerít azzal, hogy vele élek, ugyanakkor van amikor kedves meg jófej, de egyszerűen úgy érzem könnyebb lenne, ha meghalna. Nagyon részletes az egész, azt érzem, hogy magzat korom óta keseríti az életem. Mit tehetnék? Tűrjek?

2019. febr. 18. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Konkrétan mivel is keseríti meg az életedet?
2019. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Érzelmileg ellehetetlenít. Még csak 18vagyok, de egyszerűen úgy kezel, mint egy gyereket, olyan húzásai vannak mint egy őrültnek. Belémköt ok nélkül, ha megvédem magam megsértődik
2019. febr. 18. 20:52
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem normális, ha egy ember halálát kívánja valaki. Senkiét nem normális kívánni, tehát az anyád halálát kívánni sem normális. Nincs az iskolában pszichológus? Be kéne hozzá kocognod.
2019. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Könnyebb lenne, ha meghalna. Arról az emberről beszélsz, aki az életedet adta. Egyszer még nagy lesz benned a szégyenérzet ezen sorok miatt.
2019. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor tehát a 20éves koromig való tűrés? Amibe én fogok belehalni?
2019. febr. 18. 21:01
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kommunikálni tanulj meg és kifejezni az érzéseidet, gondolataidat és szükségleteidet.
2019. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én elmondom neki, de megsértődik, kiabál elmegy, megbánt, aztán mégis én leszek az aki előbb megbocsájt. Úgy hogy semmit sem tettem
2019. febr. 18. 21:09
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Tudsz konkrétumokat mondani? Anélkül hogy túlzásokba esnél, pártatlanul tényszerűen felvázolni a szitut?
2019. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Szia. Én teljesen átérzem amit mondasz. Mármint a problémád. Sajnos az én anyukám is ilyen. Anno én is kívántam hogy bárcsak ne lenne, de bevallom már megbántam, hogy ezt kívántam. Tűrj,vagy tedd azt amit én, maradj a suliban és tanulj és járj el dolgozni, hogy a lehető legkevesebbet legyél otthon. Sajnos, csak ennyit tudok mondani.
2019. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Írni*
2019. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!