Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi ez az érzés...

Szerintetek mi ez az érzés ami mindig megkeseríti a napjaimat?

Figyelt kérdés
A mai napom normálisan indult. Elmentem az egyik ismerősömhöz akihez vendégek jöttek, ettől nagyon rosszul éreztem magam, nagyon szorongtam az ottlétem alatt, és gyomorgörcsöm lett, még tartott is ez úgy délig majd hirtelen olyan jól éreztem magam, zenéltem, énekeltem, sütöttem, halálra röhögtem magam pár youtube videón, alapból ilyen dolgokat nem csinálok, csak az ágyban fekszem mindig, és nem azért mert lusta vagyok hanem mert nagyon rosszul érzem magam, ebből következett hogy a videózás után ismét elkapott ez az érzés, de nagyon erősen csak ültem és gondolkoztam hogy most miért is vagyok itt, majd megpróbáltam kiugrani az ablakon de nemtudtam kinyitni( szerencsére?) Utána már nem tudtam mit kezdeni evvel az érzéssel ezért felültem a biciklire és kitekertem az erdőbe, ott egy kicsit jobb lett. Most megint az ágyamban fekszem, olyan hangulatban vagyok hogy nagyjából összetudtam rendezni ezt a mai napot, de nem tudok megszabadulni ettől az érzéstől. Olyan mintha bűntudatom lenne de sokkal erősebb.
2015. ápr. 23. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Bipoláris zavarod van. Keress fel egy pszichológust esetleg pszichiátert!
2015. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gömbicica ***** válasza:

ez a bipoláris zavar egy jól kitalált pszichiátriai "kórkép" :-( biztosan nagyon jó szereket tudnak majd rá ajánlani((( Isten mentsen tőle(((

korod???


nincs valami testvér,szülő,barát, ......akivel meg tudnád beszélni a problémáidat?


gondold végig milyen esetleges magánéleti problémáid vannak.

2015. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem feldolgozatlan események, érzések.Nyugodj meg, semmi baj, majd elmúlik ez is.A vidám dolgokra figyelj és pihenj sokat, kedves emberek társaságát keresd, akik között boldognak érzed magad.
2015. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Unalom és a feleslegesség érzése. Nem ad senki olyan feladatot, amit szívesen megcsinálnál, és utána sikerélményed lenne, ez hiányzik. És sajnos ettől van annyi bipoláris zavaros fiatal. Ez ijesztő. Kellene valami hasznos hobbi, vagy segíts be munkába a rokonaidnak vagy ilyesmi, el kéne foglalnod magadat, de olyan munkával, amit élvezel is.
2015. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És, igen, menj el orvoshoz, mert van erre kezelési mód, gyógyszerrel és rendszeres terápiával kordában lehet tartani.
2015. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!