Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is harmincadrangú az...

Másnak is harmincadrangú az egészség?

Figyelt kérdés

Már nem a rákra vagy súlyos betegségekre gondolok.

Csak hogy pl. kell-e gyógyszert szedni, az harmincadrangú.


2019. febr. 24. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Ezt azért kicsit jobban kifejthetnéd.
2019. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nekem nagyon fontos.

Ha úgy érzem, valami nincs rendben, akkor orvoshoz fordulok, nem várom meg, míg már nem tudok a saját lábamon bemenni.

Viszont az antibiotikumokat igyekszem kerülni, mert tovább tart felépülni utánuk, mint magából a betegségből.

Szerencsére a háziorvosom is ezen a véleményen van, így csak akkor ír fel, ha elkerülhetetlen.

2019. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez olyan hogy amíg nagyjából egészséges vagy nem fog érdekelni, hogy hogyan lehetnél szuper egészséges. De ha egyszer tényleg rosszul leszel és hosszabb ideig beteg akkor majd meglátod hogy minden megváltozik.
2019. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
eh, nem. kb az a legfontosabb. sportolok, egészségesen étkezek és ha valami bajom van orvoshoz megyek, félévente fogorvoshoz stb.
2019. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Még csak kisebb krónikus betegségeim vannak.


Régen mindig féltem orvos előtt, hogy mit talál és jaj, esetleg gyógyszert kell szednem.


Holnap vérvétel és hála Istennek már nem aggódom. Talál valamit, talál, na bumm. Az életemben ezer nagyobb probléma van és nehezebben megoldhatóak.

2019. febr. 24. 17:27
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#4 nem mindenkinek fontos és gondolkodik így. Ezért sokan utalni fognak. Ők le is pontoznak, mert nekik fáj, hogy nem teszik ezt meg. És látják, hogy szenvedni fognak később emiatt.


Ne törődj velük!


A mozgás egészség. A Táplálkozás sokat ad hozzá és orvosilag és más tudományos úton is bizonyították ezeket. A gyakori lepontozó brigád csak féltékeny.

2019. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én egyrészt tudom, hogy sokadrangú. Jó, NEM a rettentő durva betegségekre gondolok, pl. lábat le kell vágni vagy autoimmun. De asztmára gyógyszer + asztmapipa na bumm.


Másrészt tudom, hogy nagyrészt nem az életmódon múlik. Se az autoimmun betegségek, se a rák, se a koleszterin, a 2. típusú cukorbetegség se feltétlenül, a magasvérnyomás-betegség se csak/feltétlenül az életmódon múlik.

2019. febr. 24. 17:51
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is kb. így álltam hozzá addig, míg (kb. 2 éve) el nem kezdett fájni a fogam, annyira, hogy nem tudtam aludni egész éjjel.
2019. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hogy állok hozzá?

Hogy nem zavar, ha holnap találnak valamit, maximum beveszem a felírt gyógyszert? :D


Fél éve csináltatták a fogászaton a hidamat, tehát van fogalmam a fogászati dolgokról.

2019. febr. 24. 18:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem, így azzal kapcsolatban figyelnem kell magamra, de a többi dologra nem teszek nagy hangsúlyt (megfázás, herpesz, rossz látás, stb.).
2019. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!