Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is harmincadrangú az...

Másnak is harmincadrangú az egészség?

Figyelt kérdés

Már nem a rákra vagy súlyos betegségekre gondolok.

Csak hogy pl. kell-e gyógyszert szedni, az harmincadrangú.


2019. febr. 24. 16:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#7

Hogyha ébredtél volna már arra,hogy majd meg fulladsz, és azt se tudod, hol vagy,akkor lehet nem ezt írnád. Az asztma se csak annyi (ha súlyos) hogy na naponta egy szem ebből meg abból és ott a pipa, hanem ennél sokkal több. Remélem, hogy soha se tudod meg, amíg nekem se volt semmi komolyabb bajom,én is így gondolkoztam.

2019. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Súlyos asztmás nevelt.


Nekem még csak olyan volt, hogy szellőzetlen teremben az előadás helyett arra tudtam koncentrálni, hogy nincs levegő.



De alapvetően azt írtam, hogy súlyos betegségek kivételével nem zavar, max beszedem a gyógyszert és ennyi.

2019. febr. 25. 14:52
 13/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy vesszük. Drogozni például az életben nem drogoznék vagy extrém veszélyes sportra sem vállalkoznék, de egy jó zsíros pörköltet vagy épp egy gyorséttermi kaját nem fogok azért elutasítani, mert jajj egészséges életmód.


Egy zöldségeken és hegyi levegőn élő mindent megtagadó embert is elcsaphat a vonat, és egy " káros szenvedélyekkel teli " életet élő is élhet 90 évet, de inkább kiélvezek minden egyes napot.

2019. febr. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!