Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem vannak olyanok...

Csak szerintem vannak olyanok akinek nem való az élet?

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 19:59
1 2
 1/16 anonim válasza:
74%
CSak szerintem pszichopata, szociopata hozzá állás amit érzel?
2019. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nekem biztos, hogy nem való, ez a fajta amit ismerek.
2019. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt valójában mindenki maga dönti el saját magával kapcsolatban.
2019. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát ilyen iktassuk törvénybe a nemi erőszakot beteg állatoknak v ilyen bin Láden, Sztálin és hasonlok nélkül tényleg jobb lett volna a Világ.
2019. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Én is azt hittem, aztán felébredtem. Rájöttem, hogy a gondolat vagy érzés, ami ezt mondja, nem én vagyok, az csupán megjelenik abban a térben, ami én vagyok.

Minden zajnak a csend az alapja. A mi valódi identitásunk nem a zajban van, hanem amiben, amiből megjelenik a zaj. A csendben. Amíg ezt nem ismered fel ténylegesen, addig a gondolataiddal, értékítéleteiddel, érzéseiddel fogod magad azonosítani. Én évekig azt hittem, hogy felismertem, de aztán később rájöttem, hogy az csak egy hit volt, és a valódi felismerése, a megtapasztalása az csak nemrég történt meg. A hitet is az elme gyártja le. A hit is egy gondolat.

Kezdj el meditálni.

2019. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból kérdezed?
2019. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem te fogod eldönteni. Ha Isten, már ha létezik, engedi, hogy agresszív, energiavámpír, önző, szadista...stb. emberek éljenek, akkor egy magadfajta porbaf..ngó egyénnek nincs ezt joga megkérdőjelezni.
2019. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
#7-es, már miért ne lenne joga? (Más kérdés persze, hogy ettől még nem változik semmi.)
2019. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Nő vagy vagy férfi?
2019. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
36%

Nekem sem való az élet, az ismerkedés szempontjából. 22 vagyok, de sosem volt még barátnőm:((((((((

Nagyon rossz érzés:(

2019. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!