Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem vannak olyanok...

Csak szerintem vannak olyanok akinek nem való az élet?

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 19:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem már van családom de néha én is gondolok ilyen dolgokat
2019. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Néha őssze ütközünk ilyen v hasonlo emberekkel. 😭 sajnos. F.
2019. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy sok mindent elb.asztam magam körül, de utána találkozok olyan emberekkel akik ettől is lejjebb vannak és még ők ba.szogatnak engem. És ilyenkor elgondolkodok hogy ezeket miért nem verték még eléggé meg. De az élet ilyenkor is neki hozza a szerencsét.
2019. febr. 26. 21:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Vannak, persze, nem is kevesen. Az, hogy mindenki életképes pont akkora fszság, hogy az, hogy minden élet egyenlő.
2019. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 jani273 ***** válasza:

Nezd meg ezt a kepet es dontsd el van e ertelme egyaltalan.


[link]

2019. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Véleményünk szubjektív, így objektíven nem dönthető el, kinek mennyire van joga élni. Ha valaki egész életében semmit sem tesz, ám halála épp megment egy másik életet, esetleg megrövidít egy kevésbé hasznosnak véltet, már nem élt hiába. Akkor sem, ha valaki miatta tesz vagy nem tesz meg valami fontos dolgot. Egyébként is tudhatnád: ha életében egyszer is ültetett valaki egy nyamvadt fát, már nem élt hiába.. :)
2019. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!