Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet, egyeseknek sok párkapcsolat jut, nekem meg egy se?

Figyelt kérdés

Jó nem nézek ki jól csak átlagosan vagy átlag alattian. De nem érdekel nekem így jó ahogy kinézek és akinek nem tetszik bármi rajtam az bekaphatja.


Jó cuccokba járok, lábbelimen egy retek kosz még sose volt, mindig megmosom igaz fehéret nem hordok e miatt.


Nem beszélek sokat és nem vagyok vicces típus, talán e miatt is taszítóm a csajokat, de tudok vicces lenni.



Koncerten ismerkedtem csajokkal de abból nem lett semmi pár randi is lelépet bár túl fiatal volt hozzám és mesze lakot, bulin úgyszintén abból se lett semmi.



2019. febr. 7. 21:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Hú basszus...
2019. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Miért ilyen igazságtalan az élet, hogy egyes lányoknak él az anyukájuk sokáig, én meg elveszítettem az enyémet 28 évesen, anyukám 56 évesen daganatban meghalt. 12 évig küzdött vele. És nem láthatja, hogy az egyetlen lányának az esküvőjét és majd az unokáját sem.

Hol itt az igazság?

2019. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kit érdekel az szülöd? Emebreke millió halnak naponta és születnek ez a körforgás.


hmm párkapcsolatban vagy és szereteted, szóval ezen járjon az eszed ne a múlton.


sok nő a Face,insta,tinder és vele együtt a amgas lóvon ültök. És nem veszikek észre magatokat.

2019. febr. 7. 21:26
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

És te ki a f..szt érdekelsz? Sok millió ember él magányosan, egyedül, mégis jól el van.

Nem mindenkinek való párkapcsolat, ahogy a magadfajta rinyapinya egysejtű embereknek sem.


Remélem anyád büszke rád.

2019. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező remélem soha nem lesz csajod, nagyon tulok módon viselkedsz. Biztos ez is oka annak, hogy senkinek se kellesz!
2019. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Annyira szórakoztató hogy neked (és itt sokaknak) a balszerencse a média a nők hatalmas elvárásai a bolygók állása és még ki tudja mi miatt nincs párja. Eközben pár sorból kiderül hogy gyenge a kommunikációs készséged, nem vagy alkalmazkodó, viszont ingerlékeny, bunkó, önsajnáló, és érzéketlen vagy. Menő.

Annak mindig oka van ha valaki senkinek nem kell és az ok az emberben és nem a szerencsében vagy más külső tényezőben keresendő.

Tehát a válaszom velősen: az élet mindig igazságtalan de mindenki a maga szerencséjének kovácsa. Ha neked jó így mindenkire szarni kell de akkor ne sajnáld magad hanem élvezd. Ha nem jó így tegyél valamit. De a nem teszek semmit viszont sírok nem vezet sehova.

2019. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Rockarc ***** válasza:
82%

Kerdezo, reportoltalak. Szegyeld magad.


42F

2019. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Akinek jó kapcsolata van a szüleivel a haláluk örök űrt hagy.

Holtakat nem támaszthatsz fel, de valakit megszeretni és szeretve lenni bármelyik nap lehetséges elkezdeni, amíg élsz.

2019. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Verd ki magadnak,lúzer.
2019. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

És mit akarsz ezzel a kérdéssel ?

Mellesleg az igazságtalan dolgokat 1000 évig lehetne sorolni. Az én apám pl agydaganatban 22 éves koromban meghalt, ha tied még él akkor szerencsés vagy.


Egyébként meg a párkapcsolatok nem parancsra születnek.

Illetve egyéb dolgok se. Ha így lenne akkor most én a Versailles-i kastély-ból írnék és minimum 3 Chiron parkolna a kertben.

2019. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!