Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindentől félek. Félek a jövőtől a változástól, ha valami nem a megszokott módon történik bepánikolok..félek elmenni új munkahelyre, mert úgy érzem egy szerencsétlenség vagyok akinek semmi nem sikerül, egyszer elhatározom h nem érdekel megyek és megpróbálom bármi is legyen, de aztán mégsem megy, mindig meghátrálok, azt érzem, hogy nem vagyok jó semminek sem. Félek, hogy mások mit mondanak, gondolnak rólam.. ezt valahogy le akarom küzdeni, de valami miatt mindig meghátrálok és érzem, tudom h ez így nem jó, de egyszerűen nem tudom. Akinek hasonló gondja van/volt hogyan küzdötte le ezt?
2019. febr. 27. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Olvass a vonzas torvenyerol.

Azt kapod amire koncentralsz

2019. febr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ha ez ennyire rossz, mint amilyennek írod, akkor ezen csak pszichológus tudna segíteni.


nekem is volt régen egy ismerettségem, de személyesen nem tudtam megismerni egy év után sem, mert egyszerűen nem merte bevállalni...hiába győződhetett meg arról, hogy semmi gond nem lehetne, még akkor sem, ha kellemetlenül sülne el a találkozó...nem tudtam rávenni akkor sem.


valószínűleg veled is ez a helyzet. önmagában az, ha valaki bátorítana téged, nem tudna elérni semmit, ide szakember kell, aki tudja, hogyan lehet megközelíteni ezeket a problémákat.

2019. febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!