Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért cseszegetitek azokat,...

Miért cseszegetitek azokat, akik nem akarnak gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Sokszor olyan kommenteket olvasok, hogy csak fogom a fejem :D Akik panaszkodnak, hogy gyerekük van és nem bírnak velük, azokat sosem szólják meg, akik meg nem vágynak gyerekre, ezért nem is vállalnak, őket meg kb. sátánként aposztrofálják. Mert az milyen rossz, hogy valaki nem akar gyereket. :D
2019. febr. 28. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Aki nem akar gyereket az õ dolga,aki meg akar az is az õ dolga.Ebben a világban eléggé megfontolandó,hogy mit tervezünk a jövõre nézve.
2019. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Én nagyon szeretem a gyerekeket, nincs velük bajom, de magamnak nem kívánom, jobban szeretem a nyugalmat, és a megfelelő mértékű izgalmat, pörgést. A környezetemben sokan zrikálnak ezzel, még ha nem is bántó ez, de idegesítő, hogy nem tartják tiszteletben az ember döntését.

38N

2019. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

Hát pedig manapság 4 gyerek az etalon, 2 gyerek nem gyerek 😄

Úgyhogy húzzák bele kérdező mert úgy jársz mint én hogy melóba hazudnom kell hogy van feleségem és gyerekem (egyik sincs) hogy elhuzhassak én is haza előbb a többiekkel.

De gondolná az ember ez a 21. Században semmi sem furcsa, nem vagy különc ha pl nem vallaltok gyereket, kivéve persze kishazánkban ahol 4 gyerek az elvárás a fiatal nőkhöz.

Szóval hajrá emberek gyerekbe! 👶

2019. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!