Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az incelek befogadják a szép...

Az incelek befogadják a szép nőkre irigy, agresszív, ronda, kövér nőket?

Figyelt kérdés

Tetszik a mozgalmuk, persze örülök, hogy nélkülem is "megy a szekér", csak érdekel. Vagy az ilyen nőknek külön mozgalmuk van? Vagy az incelek az undorító, ápolatlan, megkeseredett nőket is utálják? Magyarországon vannak ilyen klubbok?

Csak azért kérdezem itt, hogy hátha valaki képben van ezzel, angolul biztosan vannak erről infók a neten, cikkek, fórumok, csak én nem tudok olyan jól angolul.

Köszi!



2019. márc. 3. 11:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szedek gyógyszereket, de az önmagában kevés, a terápia meg drága, nem tudom megoldani, a kerületi pszichológus meg azt mondta, hogy ő nem tud rajtam segíteni.
2019. márc. 3. 11:57
 12/17 A kérdező kommentje:
Kórházba meg nem megyek, mert ott is ezek a sz*rkavaró csajok lopják a kekszemet, a nővérek kinevetnek, amiért ellopják tőlem a kekszeket, a pasik beszólogatnak, hogy de béna a pizsamám, meg hogy mivan dagadék, de ronda vagy, ragyás, fuj, meg ilyenek, az orvos meg nem hiszi el. És ott mindig csak azokkal foglalkoznak, akik valami rosszat csinálnak, de én nem merek olyat, pl. hogy hánytatom magam, meg ilyenek.
2019. márc. 3. 12:35
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem elég egy súlyosabb betegség mindjárt kettőt is szetetnél? Ezek halmozódnak, nem oltják ki egymást. Csak még több bajod lenne. Magaddal. Mert nem azzal van bajod hogy vannak ezek az emberek, hanem hogy te nem olyan vagy. Lehet másokat nem zavar annyira hogy te milyen vagy, mint téged. Miért lenne bajod velük? Vagy az a bajod hogy nem fogadnak el, és ezért elkezdesz mindenkit utálni aki nem olyan mint te?
2019. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Te lennél a kövér ronda agresszív?

Lehet h az utolsó y gond mert én is duci vagyok bár nem ronda de sosem hagynak figyelmrn kívül..a titok h kedves és tiszteletteljes vagy nem csak okos meg hozzáértő..az meg h ilyen nőknek nyalják a valagát hidd el eljön majd a nap mikor rájönnek h kár és felesleges..a lányok akik nagyképűen így beszélnek mások közeledéséről majd megkapják az élettől..neincelekről ábrándozz kezd el szeretni magad és majd szeretnek..

2019. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők általában a radikális feminista mozgalmak felé orientálódnak, lásd például az ukrán Femen aktivistáinak szereplését.
2019. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
"Ez valami társaság ami a szép nőket utálja?" A szerencsétlen és elesett férfiak kigúnyolása. Aztán annyi. Hiába próbál kitörni megvan bélyegezve a nők által. Változtass változtass ne gyűlölködj! Ahamm. 🔊😱
2020. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha egy pasival meg kedveltetnéd magad már nem lenne akkora gond
2021. máj. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!