Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fáj annyira a visszautas...

Miért fáj annyira a visszautasítás?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy férfi. Kikezdtem vele. Messengeren ráírtam hogy nincs-e kedve velem talizni. Kikosarazott. Azt hittem tetszem neki.. gyakran flörtölgetett velem.. ezért is bátorkodtam bepróbálkozni. Aznap munkába láttam hogy nézett és mosolygott. Úgy tudom nincs senkije.
2019. márc. 3. 17:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Rég próbálkoztam valakinél. De el is ment a kedvem..
2019. márc. 3. 17:55
 2/15 anonim ***** válasza:
Ki utasított vissza?
2019. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha a nő kezdeményez, de a pasi lerázza, az bizony erősen lélekromboló. Más kérdés, hogy az ilyen esetekben 10-ből 7-8 be szokott jönni. Vele pont nem volt szerencséd, de a nagy számok törvénye alapján a következőnek sikerülnie kell. Vonj vállat, felejtsd el és szemelj ki magadnak valaki mást (de lehetőleg ne a munkahelyen)). :)
2019. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elolvastad amit ki írtam?
2019. márc. 3. 18:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek ment a kérdés
2019. márc. 3. 18:05
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen lélek romboló eléggé. Majd talán tavasszal bepasizom. Kollégák kilőve 😁🙂
2019. márc. 3. 18:07
 7/15 anonim ***** válasza:

Bátor voltál nagyon!

Én már eleve nem írok senkinek,mert felek a visszautasítástól.

Legalább korrekt volt.Nem használta ki a lehetőséget.

Ha legközelebb kezdeményezel ne írj csak jelöld ismerősnek.

Nem jól tetted,tanulj belőle.

2019. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ez mellé sült, legközelebb óvatosabban jársz el, ilyen egyszerű, emiatt ne te érezd magad rosszul. Majd lesz másik.
2019. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hamvas rétihéja ***** válasza:
63%
A férfiak az ilyen visszautasítást nagyon sokszor átélik... Te pedig már egy után itt sopánkozol :D
2019. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy egy férfi, akinek a nevét tudtam, de sosem beszéltünk, állandóan szemezett velem már hosszú ideje, de sosem mert odajönni stb. én meg bejelöltem facebookon, és vissza se jelölt. Azt láttam, hogy posztolt valamit nyilvánosan, hogy lássam, hogy volt fönt, de nem jelölt vissza. Szóval ilyen jelzésértékű, hogy tessék, láttam, hogy itt próbálkozol, de nem foglak visszajelölni.

Olyan nevetségesen éreztem magam. Az is gáz volt, hogy ugye honnan tudtam a nevét, mint valami stalker, mert elvileg nem tudhattam volna. Szóval le is lepleztem magam, meg be is égtem.

Hát nagyon rossz érzés volt, hogy így "finoman" visszautasított, akinek elvileg tetszettem.

Nem is értem, akkor miért kellett folyton szenvedélyesen a szemembe nézni, meg utánam fordulgatni az utcán, ha még csak beszélni sem akart velem.

Szóval megértelek, kérdező. Ez munkahelyen még persze hatványozottan gázabb.

2019. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!