Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok! Nálatok mit jelent ha...

Csajok! Nálatok mit jelent ha egy szerelmi visszautasítás után a pasit különböző helyekre (mozi, plázázás) hívjátok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 24. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha én utasítottam el a pasit szerelmileg, akkor csak szex miatt hívom el, ha a pasi utasít el engem szerelmileg, akkor van önbecsülésem és nem hívom semerre
2018. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen még nem történt az én történelmemben:D
2018. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A nő utasított el engem, és most kérdezteti hogy megyek -e vele ide oda.
2018. szept. 24. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
3 Bátortalan? Félénk az illető?
2018. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mondanám félénknek. Eléggé határozott személyiség, és egy jó idelye nem volt párja.
2018. szept. 24. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdekes az biztos.

Engem ha elutasítottak (szinte egész életem reménytelen szerelemből állt), akkor jött a "maradjunk csak barátok" szöveg, de utána mindent megtett, hogy elkerüljön, ne kelljen velem beszélgetni, hozzám se szóljon...

Amikor megkérdeztem az volt a válasz: "mert ha úgy viselkednék mint eddig esetleg azt gondolnád lehet esélyed nálam".

2018. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valakit elutasítok, nem fogom őt hívni sehova, mivel tudom, hogy kényelmetlen az illetőnek és nekem is. Ez azért már súrolja az érzéketlenség határát.
2018. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Páromnak(F) az egyik “jelöltje” csinálta ezt. Párom kapcsolatot akart volna. A “hölgyike” Kefélni akart csak.
2018. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, mehetsz a friendzone-ba. :D Lelki szemetesnek meg sofőrszolgálatnak jó leszel, másra ne számíts. Hajtsd el az anyjába amíg még teheted, ha nem akarsz papucs lenni.
2018. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma még futni hívott.
2018. okt. 14. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!