Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha 17 éves lányként...

Nikii2019 kérdése:

Gáz ha 17 éves lányként részeg vagyok? ,

Figyelt kérdés

!)szeretek bódult állapotba kerülni.

Gáz??



#részegség #gaz #17/L #Bodult allapot
2019. márc. 4. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Én is szeretem nagyon.
2019. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
1 kérdés: kinek a pénzét iszod el? Ha a szüleidét az nagyon gáz, ha a diákmelós pénzed az is gáz...hmm igen elég gáz. Egyedül iszol otthon suttyomban vagy társasággal egy kocsmában? Azért iszol mert problémáid vannak? 17 évesen hétfő este jobb lenne ha inkább készülnél a holnapi irodalom felelésre, nehogy a tanárnő kihívjon, mert feltételezem, hogy nem Jack Daniels életrajzát vettétek.
2019. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
nem vásárhelyi vagy véletlenül? :D
2019. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem gáz, csak ezzel soha ne árts senki másnak, max magadnak. Ettől még maradjon meg az emberi léted, tudj szeretni másokat, és akár magadat is. Maradj meg igazi nőnek mellette. Ha neked ez egy olyan eszköz, ami segíti az életed további fejlődését, vagy ezáltal jobb közérzetet biztosít neked is, és a körülötted lévőknek is, akkor nincs baj. A kérdés már csak az, hogy miért szeretsz bódult állapotba kerülni. Tán csak nem az van, hogy túl intelligens vagy ehhez a romlott társadalomhoz, és valamivel le kell redukálnod az IQ szinted, hogy jót érezz? Mert utóbbit is meg tudom érteni.
2019. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen elegge gaz es meg gyerek vagy es hiaba elered a 18-at egyszeruen meg gyerekes a viselkedesed es szanalmas. Gondjaid nemhiszem hogy lennenek ha van penzed piara illetve takony letedre nemhinnem hogy nagy trauman mennel keresztul amire inni kelljen. Szerintem tanulj mert mar ez is gaz de meg gazabb lesz ha buta leszel mint a car 8 altalanossal seperheted majd az utcakat. A szuleidnek jobban odakellene figyelnie mert mar "nagyjanykodol"
2019. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Részegek között is van ordenárék, és a magukat csendesen jól érzők. Ha te minden hétvégén olyan szinten leiszod magad, hogy másoknak kell összeszednie téged, és telehánysz mindent, az nyilván gáz, becsiccsenteni viszont be lehet. A te korodban teljesen természetes, hogy ilyenekkel szórakoznak a fiatalok. (Nyilván nem a legjobb szabadidős elfoglaltság, de nem is botrányos)


De hozzá tartozik, hogy alaposan válogasd meg, hogy kikkel iszol, ne bízz meg jött-ment férfiakban, és mindig legyen veled minimum egy valaki, akire 100%ig rá tudod bízni magad, és aki józan marad.

2019. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Bódult állapotnak éppen nem a részegséget nevezzük, hanem az egyéb tudatmódosító szerek, elsősorban a kábítószer által előidézett állapotot. A részegség az az ittas állapot.
2019. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Aztán ne sírj, ha majd egy átmulatott éjszaka után kiderül, hogy terhes vagy!
2019. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Enis szeretek részeg lenni. Dumálunk? Irj
2019. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!