Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Férfiak/nők, ti lenéznétek...

Férfiak/nők, ti lenéznétek azért valakit, mert 18 éves lányként lerészegedett? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Nagyon kiütöttem magam egy rokoni bulin, és olyan sokat ittam, hogy nem bírtam rendesen járni, hánytam is, stb, de nem csináltam hülyeséget (azt értem ez alatt, hogy nem feküdtem le senkivel, nem vetkőztem le részegen, vagy hasonlók). Tudom, talán furcsa a kérdés, de a helyzet az, hogy a családom vallásos és nem nézte jó szemmel, hogy lerészegedtem. Megjegyzem, sosem vagyok ittas, nem iszok alkoholt alapjáraton, csak buliztunk és mivel nem ismertem a határaimat, többet küldtem le, mert itattak.

Szerintetek 18 évesen, lányként, megvetendő az, hogy részeg lettem?



2017. ápr. 17. 10:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen ez elég sok lánnyal előfordul, na de pont egy rokoni bulin? :D
2017. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem járok sosem bulizni városba, barátokkal sem megyek diszkóba. Mi a különbség aközött, hogy baráti társaságban vagy egy rokoni bulin iszok túl sokat?
2017. ápr. 17. 10:17
 3/21 Alain Delon ***** válasza:
90%
Ők csak úgy nézték, hogy lerészegedtél, utána meg "nem nézték jó szemmel"? Közben szólhattak volna, hogy állj le az ivással.
2017. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A szűk családi köröm nem nézte jó szemmel, a rokonaim csak nevettek meg ők is ittasok voltak.
2017. ápr. 17. 10:25
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Idegen, vagy haveri társaságban senkinek sem érdeke az, hogy figyelmeztessen a korlátaidra. Rokonok között viszont elég cink, hogy egyiknek se jutott eszébe.

Egyszer előfordulhat, de nem lenne szerencsés, ha gyakran megismétlődne.

2017. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek megvetendő vagyok amiatt részeg lettem ilyen fiatalon? Szégyellnem kellene magam?
2017. ápr. 17. 10:33
 7/21 A kérdező kommentje:
*amiért
2017. ápr. 17. 10:33
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Semlegesen fogalmaznék, Mindenkinek ki kell valamikor, valahogy tapasztalnia saját magán, hogy mennyi az alkoholtűrő képessége. Ez csak nagyon nehezen sikerül elsőre, legfeljebb akkor, ha valaki kifejezetten erre koncentrál, de hát egy buli nem kifejezetten a saját magunk megfigyeléséből áll.
2017. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Családi összejövetelen és céges bulin nem isszuk magunkat hányásig. Máskor lehet :D Látszik,hogy nem szoktál bulizni.
2017. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

A szégyenérzetet rá lehet valakire kényszeríteni?

Mondjuk én személy szerint 25 éves srácként is szégyellném magam ha lerészegednék rokoni körben. Baráti körben talán csak egy kicsit. De egyébként sem szeretnék annyit inni, hogy mindenféléket (ki)beszéljek, megbántsak valakiket, terhére legyek másoknak.

Szóval tőled függ, hogy szégyelled-e magad (még csak nem is nagyon döntés kérdése), de régebben meg konzervatívabb helyeken főleg a nők szégyellni szokták általában, nem is nagyon mernek inni.

2017. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!