Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok futár miért nem hajlandó...

Sok futár miért nem hajlandó felhozni a csomagot a 3. emeletre?

Figyelt kérdés
aztán ha meg nem veszem át a csomagot akkor jól besértődnek.
2019. márc. 6. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tapasztaltam ilyet sohasem.

Egyszer kérdeztem meg, hogy felhozza-e, vagy menjek le. Aztán még ő lepődött meg, hogy természetesen felhozza.

Nálad esetleg valami nehéz csomagról volt szó? Vagy lehet, hogy nem akarta otthagyni az autót, mert nem jó helyen parkolt?

2019. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem veszed át, akkor mi a francnak rendelted meg? Szerintem pont ezért nem caplatnak fel az emeletre sokan, mert már volt dolguk ilyen "ügyfelekkel".
2019. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én átveszem nagyon szívesen, hogyha kiszállìtja a megadott címre ami a lakásom.
2019. márc. 6. 10:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De nem írod le, hogy miért nem akarta felvinni?

Egyébként a te érdeked, hogy átvedd, te rendelted, neked van rá szükséged.

Ha nagy csomag, azt nem tudják felvinni, mivel egyedül dolgoznak, nem egy kiszállítócsapat. De ez általában fel is van tüntetve a szállítási feltételeknél.

2019. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

1. Nekik a házig kell szállítani, nem a lakásodba.

2. Mivel elég szük ideje van, ezért érthetöen nem húzza az idöt, igyekszik, hogy mindenhová odaérjen.

3. Ha nem veszed át a csomagot, akkor meg egyértelmüen te vagy bunkó!

2019. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Miss Endzsi ***** válasza:
81%
Nem kötelessége felcipelni. Amikor rendeltem 30 kilót, akkor is a ház előtt állt meg, majd egy ezresért segített felhozni a lakásomba.
2019. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Én se vinném fel neked az tuti.
2019. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
1-2 kg cuccok, amúgy a szállítási címen nem a társasház címe van megadva hanem a lakásom címe.
2019. márc. 6. 11:40
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a múltkori futár hatalmas poén volt, megkérdeztem hogy nem e tudja a szomszéd utcába hozni (mert ott voltam), mondta hogy az ki van zárva, neki a megadott címre kell hozni. Mondtam oké hazamegyek, hazamentem, lent vártam a kapu előtt őt, majd kiderült hogy az utca közepén áll és nem akarja idehozni a csomagot, én menjek érte.
2019. márc. 6. 11:45
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Sok oldalon le van írva, hogy a házhoz szállítás azt jelenti, hogy az első kapuig. De kis csomagoknál fel szokták vinni.

Fura, hogy te mindig ilyen helyzetekbe keveredsz. Lehet, hogy a stílusod nem szimpatikus nekik.

Engem volt, hogy megvártak, mert éppen akkor mentem haza. Volt, hogy másik utcában találkoztunk. De persze, ha nem tudták megoldani, az sem zavart, nem kötelességük szívességet tenni. Ilyenkor megbeszéltünk másik időpontot. Mindent meg lehet oldani. És szívességet is lehet kérni, kedvesen, nem utasítva, kioktatva.

2019. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!