Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is vannak betegesen...

Nektek is vannak betegesen szemétgyűjtögető rokonaitok/ismerőseitek? :D

Figyelt kérdés
Bocsi nem tudtam hol tegyem fel ezt a kérdést, de ezt a rovatot sokan olvassák. Nekem a szüleim ilyenek, minden lomot összegyűjtenek pedig viszonylag jól élünk (havi 500-600 ezer fixen bejön egy hónapban és mivel egyik szülőm ingatlanos így van amikor úgy jönnek össze a dolgok hogy több házat is eltud adni és akkor ez az összeg még jobban megemelkedik) Na a lényeg az,hogy már úgy nézünk ki mint valami cigányputri és testvéremmel felhozzuk ezt a témát hogy dobják ki a kacatokat akkor mindig jön a felháborodás meg a sértődés :D Semmit sem lehet kidobni kb mert "még jó lesz valamire". Engem irritál már ez az egész...Az összes ingatlanunk/garázsunk úgy néz ki mint valami disznóól és még csak minimális jelét se látom annak hogy valaha változtatni akarnának ezen.
2019. márc. 6. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10: Akkor mért fizettétek ki az utolsó részletet, ha nem vitték el?

Gondolom, kötbér is ki volt kötve, jobban jöttetek volna ki anyagilag, ha a csúszás idejére kapjátok a kötbért.

2019. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!