Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikorra múlik el a sírás "nyoma"?

Mikorra múlik el a sírás "nyoma"?

Figyelt kérdés
Tegnap alvás előtt sajnos sírtam. A barátommal szakítottunk. Alig aludtam, most is szörnyen érzem magam. Reggelre persze be volt dagadva a szemem. Bejöttem dolgozni, szerencsére nincs most itt senki az irodában így nem làt senki, de nemsokára mennem kell ügyeket intézni meg könyvelőhöz is. És làtszik, hogy sírtam. Mikorra múlik el? Sajnos sminkeket nem hoztam magammal :( Nem tervezek többet sírni, de ez most így alakult...
2019. márc. 7. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem már az éjszaka folyamán el kellett volna múlni
2019. márc. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megkérek mindenkit, aki kötekedni akar menjen máshova. Elég szrul vagyok így. Másba rúgjatok ma bele. Nincs kedvem itt vitázni. Köszönöm!
2019. márc. 7. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hideg vízzel mosd meg az arcod, az segít egy kicsit. Ha pedig valaki rákérdez, mond neki azt, hogy allergiás vagy valamire.
2019. márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen hideg vízzel mostam meg otthon is. Még itt is megpróbálom, hátha segít valamit. Köszi a tippet a "magyarázatra". Nem vagyok egy nagy sírós egyébként. Csak nincs kedvem magyarázkodni másoknak.
2019. márc. 7. 08:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez inkább a nemalvástól van, mint a sírástól... Szerintem 1. a kutya nem fogja észrevenni, aki csak felületesen ismer 2. ha mégis, mondd azt, hogy szarul aludtál mert mittomén, náthás vagy és nem kaptál levegőt.
2019. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó pár óra kell, hogy elmúljon.

Én is azt tanácsolom, hogy gondolj arra, hogy így néznél ki akkor is, ha meg lennél fázva, mások is hihetik ezt :)

2019. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. márc. 7. 09:07
 8/12 Miss Endzsi ***** válasza:
58%
Az összes nő a te saját mama hoteledben akar élni.
2019. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8: Szerintem te inkább hagyjál. Mert látom nap mint a kérdéseid és a válaszaid. Képzelem hány nő akar veled lenni mikor itt vagy 0-24-ben. Nem gondolom, hogy azért gyenge jellem vagyok mert rosszul érintett hogy elveszítettem valakit akivel évek óta együtt voltam. Gondolom senkivel nem fordult még elő, hogy ilyen miatt sírt, csak velem... Úgyhogy baromi hasznos tanácsaid megtarthatod magadnak!


Többieknek köszönöm! Már vállalhatóbban nézek ki. Megpróbálok a munkára koncentrálni.

2019. márc. 7. 10:24
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha itt lennék mindig akkor sokkal több vàlasz meg kérdés lenne tölem. Haho gondolkodj. Csak neha nezek fel ide mobilrol.
2019. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!