Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló szituációban?

Figyelt kérdés

Igazából csak ki szeretném magamból írni a dolgot, nincs senki, akivel ezt megbeszélhetném.

Szóval kb. 3 éve szakítottam egy férfival akivel fél évig voltam együtt. Tudom, hogy ez nem sok idő, de életem azóta is meghatározó időszaka. Vele úgy éreztem túlzás nélkül, hogy bármire képes vagyok, szárnyalok, hihetetlenül boldog voltam. Úgy tűnt, hogy ez kölcsönös. Rengeteg időt töltöttünk együtt, jól éreztük magunkat, az összeköltözést terveztük. A probléma csupán az volt, hogy a szüleiről nem beszélt, valamint engem se akart bemutatni. Ezt elégeltem meg és szakítottam.

Nagyon fájt ezt a döntésem, sokáig szenvedtem. Ő sem könnyítette meg a dolgokat, többször írt, hogy ő rontotta el,bocsássak meg, de akkor hajthatatlan voltam. Aztán elkezdtem továbblépni, de valahogy mindig egymásba botlottunk. Folyamatosan jelölgetett facebookon, majd hivogatni is kezdett. Egyszer, mikor már megelégeltem, írtam neki, hogy minek köszönhetem a hívásait. Ezután beszélgetni kezdtünk, kifejezte,hogy mennyire örül ennek. Találkozni is akart, de akkor visszakoztam, mert volt valakim. Nem tagadom, egy idő után ezt is megbántam, nagyon szerettem volna újra látni és átbeszélni a dolgokat. Természetesen ezután is összefutottunk, épp mikor kezdtem volna kicsit elfelejteni.

Tavaly ősszel megláttam őt a buszmegállóban. Különösnek gondoltam, mivel előtte napokig vele álmodtam. Mivel nagyon felkavart, írtam neki. Ismét beszélgetni kezdtünk, pont úgy mint rég, a régi szép emlékek is előkerültek. Újévkor ő keresett fel.

Azóta sem hagy a dolog, sokat gondolok rá.

Ha őszinte akarok lenni, soha senkivel nem éreztem azóta sem azt, amit vele.

Hasonlót átélt már valaki? Mi lett a vége?


2019. febr. 3. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem voltam ilyen szituban, de szerintem hagyd békén. Hátha talál egy normális nőt aki az eszét is használja.
2019. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nincs más a láthatáron, vagy ha van totál érdektelen a számodra, mindezek tudatában jobb híján természetes hogy visszamennél felmelegíteni a káposztát.

Azonban magad leírtad hogy milyen problémák voltak.

Lehet azért nem akart bemutatni a szüleinek mert szégyenli a famíliáját és nem akart emiatt leértékelődni a szemedben, te ezt egy szakítással jutalmaztad. Ennyi információból nem lehet megítélni a hogyan-okat és a miérteket.

Ha a felületes véleményemre vagy kíváncsi felelőtlenül és hirtelen szakítottál vele, és én a srác helyében tartanék tőle mi lesz a következő ok amiért szakítasz.

Szerintem ez nem volt szakító ok..

Nehezen bíznék meg benned..

2019. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltam.De ahelyett,hogy ezen aa helyzeten gondolkodsz,akár találkozhatnál,és beszélhetnél is vele,ha már lehetőséged is van.
2019. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!