Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet ebből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet ebből, volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel lassan 2 éve beszélek,másfél éve napi szinten,a beszélgetést szinte mindig ő kezdeményezni.A baj hogy nagyon elfoglalt,rengeteget dolgozik, eddig nem túl sokszor tudtunk találkozni.Kérte hogy bízzak meg benne értsem meg,nem tehet róla hogy ennyi dolga van.Megérteni részben meg tudom csak nagyon rossz ez hogy nem találkozunk,és félek hogy a végén hiába várok és értem meg.


Valaki hasonló helyzetben volt már,mi lett a vége?

Ti mit tennétek a helyemben?Privátba is írhattok

Előre is köszönöm a válaszaitok!


2019. febr. 24. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elfogadni azt,hogy valaki annyira elfoglalt,hogy nincs ideje arra,hogy ismerkedjen, találkozzon. OK, mindenkinek fontos a pénz, de kb. ennyire a magánélet is.Az,hogy van szorgosabb időszak rendben, de hogy 2 éve folyamatosan csak dolgozik és alig találkoztok?És nagyon nincs rendben.


Én a helyedben határozottabb lennék, bár nem tudom,hogy érdemes-e.

2019. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idősek vagytok? Felnőtt ember sok meló mellett is arra szán időt, amire akar. Ha fontos lenne, rég megtett volna ennyit. Nem is értem, hogy mire vársz.
2019. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokat , dolgozik ; nem ér rá = folyamatosan és/ vagy időnként barátnője vagy nője van. Veled nem akar semmit .

De mégis, 2 év után mit gondolsz, tényleg sokat dolgozik?? hm?

És miről irogattok ? képzőművészet, irodalom, zene?

2019. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre helyes válasz szerintem, maximum a saját véleményemet tudom leírni. Én azt vallom, hogy mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Valamit valamiért. Nekem is voltak időszakaim amikor rengeteget dolgoztam. Úgy voltam vele, hogy addig csinálom amíg fiatal vagyok és még birom. Egyébként ezt a mai napig így gondolom. De mikor láttam, hogy ez a kapcsolatomra negatív hatással van, akkor visszavettem belőle és kevesebb cégnek dolgoztam. Nekem a kapcsolatom és a párom bőven megérte azt, hogy 1 évvel később vegyek új autót, vagy kertes házat vagy stb. Pedig én úgymond könnyű helyzetben voltam, már együtt éltünk párommal. De így sem volt fenntartható, hogy állandóan fáradt vagyok vagy dolgozom. Nem tudom, hogy a srác milyen munkát végez, de nincs az a munka amiből ne lehetne visszább venni ha találsz valakit aki fontos neked.

Illetve a jövőben mi fog változni? Ha összeszed x összeget akkor majd abbahagyja? Ha a kapcsolatotok komolyabbra fordulna akkor is ezt csinálná szerintem. Így pedig nem lehet egy kapcsolatot fönntartani. Én azt tanácsolnám, hogy hagyd a francba. Nem hiszem, hogy prioritás lennél neki. Ennyire senki nem elfoglalt.

2019. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20 és 21 évesek vagyunk
2019. febr. 24. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit ne várj. Annyit senki nem dolgozik, hogy ne tudna heti szinten találkozni, ha akarna.

Mennyit dolgozik? Havi 30 napot 24 órát? Ugye nem. De kényelmesebb meló után csak felhívni mint elmenni utánad, hisz úgyis vársz rá. Neki ez elég. Neked is?

Neki fontosabb a meló és a pihenés mint Te. És nem adja fel a megszokott kényelmét azért, hogy találkozzatok.

Elvárja, hogy megértsd de ő megérti a Te elvárásaidat, szükségleteidet? Hogy egy fiatal nő vagy aki figyelemre, szeretetre, közelségre vágyik. És nem csak egy távoli virtuális barátra.

2019. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

annyira szerencsétlenek vagytok, ti nők

mindig csak a vergődés, a szenvedés, az kell, aki le se szar titeket, az kell, aki alkoholista, és agresszív, az kell, aki megcsal, aki átnéz a fejetek felett

aztán ugyanott végzitek 40 évesen. leharcolt, elvált, gyerekkel magára hagyott nőként.


nem való nektek az élet

2019. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!