Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisiklott életű pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisiklott életű pasiként hasonló kisiklott életű nőt keressek?

Figyelt kérdés

Nincs karrier, nincs vagyom, alkoholista is voltam sokáig.

Nincsenek céljaim.


Igazából már csak a szerelem kéne, ez tart életben, a remény, hogy ölelhetek, szoríthatok valakit.


F/28


2019. febr. 18. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A férfiak legalját képviseled. Egyszer elképesztően nagy szerencséd volt, egyetlen nő vonzónak talált. Őt bunkó módon megbántottad, és otthagyott. Szerintem ezen gondolkozz inkább.
2019. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De most nem elmentél piros naciban csajozni? Vagy beszívva haluztam azt a kérdést?
2019. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja, elmentem, nem sok sikerrel, bár nem próbálkoztam, csak nézegettem a pamacsokat.


Lehet ma is megyek.

2019. febr. 18. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Na hajrá, és ma, mondjuk szólíts le egyet.
2019. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan nőt keress, akinek az élete sínen van és akkor majd rájössz, hogy teheted sínre te is az életed!
2019. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja tuti lelsz lusta és buta not, és akkor egyutt nem csináltok semmit :)
2019. febr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tedd rendbe magad
2019. febr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!