Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Normális ha így érzek esetleg volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal már lassan 10 éve vagyunk együtt és nagyon szeretem. Olyan mint ha a lelkitársam lenne es szerencsésnek érzem magam hogy vele lehet , de van egy barátom aki iránt hasonlóan érzek. Nem érzem hogy szerelmes lennék belé és nem is akarok tőle ilyen téren semmit sem,még is nagyon elszomorodom ha sokáig nem beszélhetek vele,nem találkozunk, boldog vagyok ha beszélünk vagy ha hallom a hangját és mindig észreveszi ha rossz kedvem van és felvidít. Én is gyorsan fel tudom vidítani és szinte mindent megbeszél velem,elmond bizalmas dolgokat,ha valami nyomaszta,mindent.

Nagyon jóban vannak a párommal is és örülök amikor együt szórakoznak.

Ilyen lenne egy igazi férfi-nő barátság??



2019. febr. 25. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a szöveget mondd el a párodnak, majd ő megmondja hogy ez normális-e...
2019. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban, hogy a baráttól nem akarsz többet? Lehet, hogy csak nem mered bevallani magadnak, hogy többet érzel. Először magadnak ismerd el az érzéseidet, még akkor is, ha rohadt nehéz.
2019. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van így. Nekem is van olyan férfi barátom akit nagyon szeretek, ha nem találkozunk hiányzik és mindig jókedvre derítjük egymást, de párkapcsolatot sem én nem tudnék vele elképzelni sem ő velem, ugyanúgy szeretem mint a barátnőimet szeretem.
2019. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"párkapcsolatot sem én nem tudnék vele elképzelni sem ő velem"


Biztos vagy te ebben? Tudod, nincs olyan hogy férfi-nő barátság. Az egyik fél mindig többet érez a barátságnál, és csak a megfelelő alkalomra vár...

2019. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, nem az esetem és én sem vagyok az övé. Egyszerűen mindketten teljesen mást keresünk egy kapcsolatban mint amit a másik nyújtani tudna és ezzel tisztában is vagyunk. Nagyjából 10 évre visszanyúló ez a barátság a szüleink is jóban voltak így ismertem meg. Tisztáztuk már az elején is, hogy ez csak barátság semmi több és ez azóta változatlan. Az én részemről legalábbis teljesen biztos, de rajta sem vettem észre, hogy változott volna a hozzáállása, mindig mesél az aktuális jelöltjeiről és érzem, hogy támogat, ha épp nekem van alakulóban valaki, halvány jele sem volt annak, hogy féltékeny lenne.
2019. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pontosan ugyan így érzek mint az utolsó kommentelő. Teljesen ugyan így de mindig belekötöttek ebbe. Ezért is voltam kíváncsi van e más is ilyen helyzetben.

És igen a párom is pontosan tudja hogy hogyan érzek.

2019. febr. 25. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha le tudod magadban tisztázni a dolgokat, és tényleg nem érzel többet, akkor nincs semmi probléma, szerencsés vagy, hogy a Párod mellett még egy ilyen jó barátod is van :)
2019. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy érzelmi kérdésekben vagy olyan, hogy normális, egészen addig amíg nem ártasz másnak. Ha őszinték vagytok a pároddal, akkor ez teljesen oké. Nekem is vannak barát-barátnőim meg párom is. Van akivel időnként benne van egy lehetne is akár valami érzés, mással meg szinte soha. Amíg nincs bennem egy folyamatos vágyakozás, addig szerintem ez is oké. Ezt elfogadom a barátnőmnél is, neki is van pár férfibarátja, van egy akivel nagyon jóban vannak.
2019. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt. :)
2019. febr. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!